Austras balvu iegūst grupas "Tribes Of The City" albums "Rust And Gold"

Raksta attēls - Austras balvu iegūst grupas "Tribes Of The City" albums "Rust And Gold"

16.11.2019

15. novembra vakarā“Austras balvas 2019” nominantu koncerta un balvas pasniegšanas ceremonijā tika noskaidrots šī gada “Austras balvas” ieguvējs. Šogad balvu ieguva "Tribes Of The City" par albumu “Rust And Gold”.

Šogad balvu ieguva "Tribes Of The City" par albumu  “Rust And Gold”. 

Balvas pasniegšanas ceremonijas ietvaros uzstājās Ozols, Viņa, Astro’n’out, Tribes Of The City, Kashuks, Juuk un Lupa, pasākumu vadīja “Pieci.lv” ētera personības Aleksis Vilciņš un Linda Samsonova, savukārt par muzikālo noformējumu uzstāšanās starplaikos rūpējās “Pieci.lv” dīdžejs un “Austras balvas” žūrijas loceklis Artis Volfs. 

Šogad nominantu sarakstā iekļuvuši sekojoši albumi:
Astro'n'out - Multivitamīnu Multipaka
Instrumenti - Cilvēks
Jāņa Ruņģa Klātbūtne - Ārpus prātus
Juuk - Indulgenču tirgotāji
Kashuks - Lost Echo
Lupa - Sequences and Consequences
Nikto - Nikto
Ozols - Neona pilsēta
Tribes of the City - Rust and Gold
VIŅA - Mildas īstais vārds ir Zelma
 
“Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar koktēlnieka Daniela Vainovska  darināto Austras koka statuju saņema arī biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 EUR apmērā turpmākajai karjeras attīstībai.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!