“Audiokvartāls” publicē koncertierakstu ar Odu un aicina uz koncertiem

Raksta attēls - “Audiokvartāls” publicē koncertierakstu ar Odu un aicina uz koncertiem Publicitātes foto

11.08.2022

Grupa “Audiokvartāls” kopā ar hip hop mākslinieku Odu publicē dziesmas “F.I.F.A.” koncertierakstu no sava jaunā albuma “Viss (nav) tik slikti”.

Varētu šķist, ka dziesma ir veltīta populārajai futbola videospēlei “FIFA”, tomēr kvēlākie spēles fani būs jāapbēdina, jo zem šīs abreviatūras slēpjās – “fenomenāls instinkts un fenomānala atmiņa”, par ko arī ir pati dziesma. Dziesma “F.I.F.A.” ir otrā no sadarbībām, kas iekļauta jaunajā albumā. Pirms tam klausītāji jau ir iepazinuši dziesmu “Es nesaprotu, es nemāku” ar dziedātāju Martu Ritovu, bet rudenī sekos trešā dziesma, kas tapusi kopā ar kādu citu mākslinieku.

Tā pat grupa izziņojusi datumus, kuros turpinās prezentēt albuma “Viss (nav) tik slikti” materiālu. Pirmie koncerti jau 12. augustā Tumē un Ogrē, kam sekos koncerti 1. septembrī Valmierā, 3. septembrī Rīgā “Angārā”, 10. septembrī Jelgavā un 17. septembrī Kuldīgā.

“Viss (nav) tik slikti” ir grupas otrais studijas albums, kurš izdots ši gada 31. maijā, kam sekoja prezentācijas lielkoncerts Ģertrūdes ielas teātrī, kā arī koncerti Liepājā un Jūrmalā. Grupas “Audiokvartāls” sastāvā darbojas Ivars Ozoliņš, Arnis Ozoliņš un Māris Skrodis.

 


ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!