“Audiokvartāls” jauno albumu prezentēs “Ģertrūdes ielas teātrī”

Raksta attēls - “Audiokvartāls” jauno albumu prezentēs “Ģertrūdes ielas teātrī” Publicitātes foto

07.04.2022

Grupa “Audiokvartāls” maija izskaņā izdos savu otro studijas albumu ar nosaukumu “Viss (nav) tik slikti”, bet 11. jūnijā “Audiokvartāls” visus aicina uz albuma prezentācijas koncertu, kas norisināsies “Ģertrūdes ielas teātra” lielajā zālē.

Koncertā izskanēs visas jaunā albuma dziesmas, kā arī klausītāju jau iemīļotās grupas kompozīcijas. Šis būs grupas līdz šim lielākais solokoncerts, tāpēc grupa sola dažādus pārsteigumus, enerģisku šovu un viesmāksliniekus.

Koncertā uz skatuves kāps Marta Ritova, Katrīna Dimanta un citi, ko šobrīd grupa neatklāj, lai saglabātu pārsteigumu.

Biļetes iespējams iegādāties www.aula.lv, kur pērkot biļeti uz koncertu iespējams klāt iegūt arī albumu par īpaši izdevīgu cenu. Tā pat izdevīgs piedāvājums pašiem pirmajiem pircējiem.

Albums tapis pandēmijas laikā un ietver plašu emociju gammu no brīžiem, kad “viss ir slikti” līdz pat “paradīzei”, līdz ar to albuma nosaukumā vārds “nav” ir iekavās, lai katrs to varētu interpretēt pa savam. Līdz šim klausītājiem ir bijusi iespēja iepazīties ar trīs singliem no jaunā albuma: "Sorry mazā", "Paradīzē", kā arī "Es nesaprotu, es nemāku", kurā piedalās dziedātāja Marta Ritova. Pēc koncerta “Ģertrūdes ielas teātrī”, grupa plāno aizvadīt mazākus koncertus arī lielākajās Latvijas pilsētās - Liepājā, Jelgavā, Valmierā un citur, precīzus datumus izziņojot jau drīzumā. 

"Audiokvartāls" sastāvā darbojas trīs mūziķi; Arnis Ozoliņš, Ivars Ozoliņš, Māris Skrodis. Grupa dibināta 2014. gadā. Grupas dziesmas regulāri tiek atskaņotas Latvijas lielākajās radiostacijās. 2020. gadā grupa izdeva savu debijas albumu "Runa nav par naudu", tas tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons", kategorijā - Gada debija. 2021. gadā "Audiokvartāls" iekļuva populārā televīzijas šova "X faktors" finālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!