“ATĻAUTIES” - savā jaunajā singlā aicina dziedātāja LUKA

Raksta attēls - “ATĻAUTIES”  - savā jaunajā singlā aicina dziedātāja LUKA Publicitātes foto

15.09.2023

Jaunā dziedātāja LUKA (īstajā vārdā Elizabete Lukaševiča) 15. septembrī, kopā ar talantīgu un radošu jauniešu komandu, izdod savu pirmo dziesmu latviešu valodā “Atļauties” un šīs dziesmas video.

Dziesmas mūzika un vārdi ir tapuši LUKAS un viņas draugu, jauno mūziķu Krišjāņa Brasliņa un Emīlijas Jermolas, sadarbībā. Impulss šai sadarbībai tika gūts dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, kurā LUKA iepazinās ar dziesmas līdzautoru Krišjāni Brasliņu un producentu Patriku Pētersonu.  Mix un masters uzticēts Kasparam Ansonam.

“Liels gandarījums ir redzēt, ka sinerģija, kuru pamanījām dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, turpinās radošā draudzībā un sadarbībā, un šobrīd pie klausītājiem nonāk viņu pirmais kopdarbs”, saka Kaspars Ansons.

“Dziesma vēsta par spriedzi, ko izjūt cilvēks, nespējot atbrīvoties no toksiskām attiecībām un vienlaicīgi aicina atļauties pateikt “nē”,  aiziet no nevēlamā un atļauties būt pašam”, tā par dziesmu saka Luka..

Dziesmas videoklipa režisore ir pati LUKA, kurai tekstā pausto nopietno tēmu ir izdevies  atspoguļot nedaudz ironiskā skatījumā. Operatora un montāžas darbu veicis Ričards Zariņš. Aktieru lomās iejutušies gan paši dziesmas radītāji, gan LUKAS skolas biedri no Rīgas Doma kora skolas un deju studijas “PROX”.

LUKA ir jaunā dziedātāja, kuras skatuves pieredze ir sākusies jau agrā bērnībā, piedaloties un gūstot panākumos vairākos mūzikas konkursos un šovos gan Latvijā, gan ārzemēs.  Vairākkārtēja sadarbība ar “PRODUCENTU GRUPU 7” ļāvusi gūt skatuves pieredzi, koncertējot kopā ar Latvijā populāriem skatuves māksliniekiem - Jāni Lūsēnu, Dināru Rudāni, Anmary, Antru Stafecku, Ati Ieviņu, Ingu Pētersonu, u.c.. Muzikālo izglītību ieguvusi Rīgas Doma kora skolā, absolvējusi Agra Daņiļeviča deju skolu “Dzirnas”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!