Atklāta “Pasaule Lielajā dzintarā” otrā sezona

Raksta attēls - Atklāta “Pasaule Lielajā dzintarā” otrā sezona Foto: Edgars Pohevičs

10.04.2018 / Parmuziku.lv

Sestdien, 7. aprīlī Liepājā tika atklāta koncertu sērijas “Pasaule Lielajā dzintarā” otrā sezona, aicinot klausītājus doties aizraujošā deju mūzikas ceļojumā kopā ar Ņujorkas apvienību "Absolute Ensemble", pianistu Frančesko Tristano un diriģentu, producentu Kristianu Jervi. 

Koncertzāles pašu producētā sērija "Pasaule Lielajā dzintarā" klausītājus iepazīstina ar īpašām, unikālām un augsti novērtētām mūzikas un mākslas personībām. Sērija aptver plašu izpildītājmākslinieku ģeogrāfiju, vienlaikus atspoguļojot šī brīža tendences klasiskajā, laikmetīgajā, pasaules, instrumentālajā un džeza mūzikā. Sērija apbalvota ar “Liepājas Kultūras balvu 2017”, atzīmējot tās nopelnus, lai ierakstītu Liepāju pasaules koncertzāļu kartē.

Tas būs ceļojums skaņas, telpas, sajūtu un jaunu iespēju valstībā,” pirms šova iepazīstināja tā veidotāji, “mēs radīsim atmosfēru aktīvai līdzdalībai, dzīves baudīšanai, enerģijas apmaiņai, dejām un jaunām satikšanām!”

"Publika bija lieliska un uzņemšana no koncertzāles puses, kā ierasts, nevainojama," pēc koncerta atzina starptautiski atzītais pianists Frančesko Tristano.

Sērijas turpinājumā:

12. maijs Het Collectief (Beļģija)

30. jūnijs Džezroka trio Dock in Absolute (Luksemburga)

29. jūlijs Blūza & fanka karalis Bonijs Fīldss (ASV)

28.-30. septembris Liepājas mākslas forums 2018 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!