Atklāj festivāla Bildes logotipu izstādi un Guntara Rača dzejoļu grāmatu

Raksta attēls - Atklāj festivāla Bildes logotipu izstādi un Guntara Rača dzejoļu grāmatu

29.10.2015 / Parmuziku.lv

28.oktobrī kino Splendid Palace telpās tika atklāta mākslinieka Ulda Baltuta veidoto festivāla Bildes logotipu izstāde. Festivālam šogad aprit 30 gadi un visus šo gadus tam arvien jaunus logotipus veidojies liepājnieks Uldis Baltutis. Izstāde ir apskatāma kinoteātra foajē.

Līdz ar šīs izstādes atklāšanu notika arī festivāla himnas Tikai tā! vārdu autora Guntara Rača jaunās dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatas Laikam laika nav pirmais lasījums. Grāmata oficiāli būs pieejama no 6. novembra.

Grāmatā sadaļā Atskaņas apkopoti dzejoļi, kas rakstīti sākot ar 1980. gadu līdz pat 2015. gadam. Atsevišķa grāmatas nodaļa veltīta autora sociālajos tīmekļos publicētajai dzejai ar nosaukumu Ar labu nakti, Latvija. Es Tevi mīlu!. Tāpat grāmatā būs apkopoti 248 populāru dziesmu vārdi, kurus komponējuši un izpildījuši tādi autori un izpildītāji kā Raimonds Pauls, Līvi, Uldis Marhilevičs, Dzeguzīte, bet bet un daudzi citi.

Pēc grāmatas oficiālās iznākšanas 6.novembrī, plānoti vairāki autora radošie vakari dažādās Latvijas vietās. Grāmatas iegādāties un autogrāfus saņemt varēs arī festivāla Bildes koncertu apmeklētāji koncertos Rīgas Kongresu namā 27., 28., un 29. novembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!