Atgādinājums par pašnovērtējumu - jauns singls no Beatrises Heisleres

Raksta attēls - Atgādinājums par  pašnovērtējumu - jauns singls no Beatrises Heisleres Publicitātes foto

12.01.2022

12. janvārī savu jaunāko veikumu “On the way home” prezentē izpildītāja Beatrise Heislere, kas jau ir žūrijas novērtēta un izvēlēta šī gada “Supernova” pusfinālam, kas norisināsies 5.februārī.

“Šīs dziesmas vēstījums, ir ka ikkatram pašam par sevi ir jāatceras un savas vajadzības un vēlmes jāizvirza priekšplānā, jo kurš gan cits, kā tu pats, par tevi domās?” saka pati dziesmas izpildītāja Beatrise. “Mēs aizraujamies attiecībās, kuras mūs nedara laimīgus, “rozā brilles” uzlikuši, un ceram, ka cilvēki mainīsies, apstākļi mainīsies. Patiesībā ir jāpieņem un jāredz lietas īstajā gaismā, pašam sevi nostādot pirmajā vietā.”

Dziesmas autors ir mūziķis un izpildītājs Edvards Grieze, kurš arī pats ir piedalījies Supernova 2018.gadā kā izpildītājs, dziesmu producējis ir Roberts Pētersons - projekta “Eridana” dalībnieks, izpildītājs un mūziķis. Arī pati Beatrise iesaistījusies “On the way home” tapšana un ir dziesmas vārdu līdzautore.

“Ideja par sadarbību mums radās jau labu laiku atpakaļ. Beatrise minēja, ka vēlas dziesmu Synthwave stilā. Jāsaka, ka maģiski viss sastājās savās vietās, gan dziesmas vēstījums, gan melodija. Tā ir kā atgriešanās pie sevis, kā uzvara pār attiecību rutīnu. Tiešām liels prieks par rezultātu, jo Beatrises balss ir pasaulīga.” par sadarbību stāsta dziesmas autors Edvards Grieze.

“On the way home” ar 12. janvāri ir pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās (Spotify, iTunes, Deezer u.c.) un tās video skatāms platformā Youtube.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!