Astro'n'out izdod singlu “Agrāk” un izsludina '’Multitūri”

Raksta attēls - Astro'n'out izdod singlu “Agrāk” un izsludina '’Multitūri” Publicitātes foto

28.05.2019 / Parmuziku.lv

Šodien, 28. maijā, grupa Astro’n’out nāk klajā ar jauno singlu “Agrāk” un izsludina rudenī gaidāmā albuma “Multitūri”.

“Agrāk” ir jau trešais singls no rudenī gaidāmā sestā studijas albuma “Multivitamīnu Multipaka”. Dziesma tapusi, iedvesmojoties no astoņdesmito gadu disko hitiem un gan skanējumā, gan tekstā saklausāmas atsauces uz agrākā laika varoņiem.

“Bieži vien mums šķiet - agrāk bija labāk, agrāk bija vienkāršāk un vispār zāle bija zaļāka. Arī uz sevi skatoties - kādreiz daudz vairāk sapņojām, ticējām, ka viss ir iespējams. Pieaugušo pasaule pārsteidz ar to, ka naudu pelnīt nav tik viegli, kā arī rodas jautājums, pa kuru laiku tā vispār ir jau klāt! Bet objektīvi paskatoties uz sevi, saproti, ka nekur jau tālu prom no sevis tāpat neesi aizgājis. Sirdī gan “agrākais tu” gan “šodienas tu” joprojām esat kopā,” komentē grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesma tapusi pirms gada grupas radošajā nometnē Raunā, dziesminieka Mikus Frišfelda rezidencē. Tās producents tāpat kā abiem iepriekšējiem jaunā albuma singliem “Dejot trakāk” un “Multivitamīnu multipaka”, ir DJ Rudd, kurš ir arī jaunā singla līdzautors.

Jaunais albums pie klausītājiem nonāks oktobrī. Tas pavērs jaunu šķautni “Astro'n'out” skanējumā - enerģisks, dejisks, ar aktuālu pop skanējumu, bet ies roku rokā arī ar to grupas šķautni, kas meklē atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem un nebaidās muzikāli eksperimentēt un vedināt uz pārdomām. “Multivitamīnu Multipaka” ir nosaukums, kas simbolizē muzikālo košumu un dažādību, kuru varēs sajust arī koncertos.

 

“Multitūres” koncerti gaidāmi:

12.10. Kultūras centrā “Siguldas Devons”

19.10. Alūksnes Kultūras centrā 

27.10. koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājā

10.11. Jelgavas Kultūras centrā

29.11. koncertzālē „Palladium”, Rīgā

01.12. Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

 

Biļetes uz koncertiem no 28. maija pieejamas “Biļešu Servisa” kasēs internetā un tirdzniecības kasēs visā Latvijā.

No šodienas par īpašu iepriekšpārdošanas cenu iespējams iegādāties arī jauno albumu Multivitamīnu multipaka” ar grupas autogrāfiem interneta vietnēs: “Biļešu Serviss”: https://ej.uz/MM-albums-BS   un eKase.lv: https://ej.uz/MM-albums

Albumu varēs saņemt no 2. oktobra. Vairāk informācijas astronout.lv sadaļā “Jaunumi”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!