“Astra The 22’s” atgriežas ar jaunu dziesmu “Gaslight”

Raksta attēls - “Astra The 22’s” atgriežas ar jaunu dziesmu  “Gaslight” Publicitātes foto

04.02.2022

Pēc piedzīvotās grupas krīzes un sastāva maiņas, grupa ir atgriezusies ar jaunu, grupas līderes Kerija Kalēja dziesmu “Gaslight”.

Kā skaidro pati Kerija, kura joprojām dzīvo un strādā Ņujorkā, tad: “Izejot cauri transformācijas un pārmaiņu laikam, rodas iedvesma, ko ielikt mūzikas skaņās, vārdos, melodijā un kustībās. Solidarizējoties ar tiem, kuriem pārmaiņu laiks nesis jaunas atklāsmes, es ieliku tās savā jaunajā dziesmā, kas ir mans veltījums visiem, kas ir piedzīvojuši manipulatīvas attiecības.”

Dziesmas ieraksta un video veidošanā piedalījušies:
Mūzika: Kerija Kalēja un Michiko Egger. Vārdi: Kerija Kalēja
Producēja: Lucille Garner un Gints Stankevičs
Izdevējs: MicRec
Bungas: Luca Bertaglia
Ģitāras: Michiko Egger, Ben Nelson
Bass: Lucille Garner
Mūzikas video: Nick Ventura, Alice Teeple
Montāža: Ēriks Saksons
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!