ArtifexLV un Normunds Rutulis – ‘’Visu gaišu’’

Raksta attēls - ArtifexLV un Normunds Rutulis – ‘’Visu gaišu’’ Publicitātes foto

15.02.2022

ArtifexLV – projekts, kura ietvaros ir plānots radīt dažāda rakstura un žanru oriģinālmūziku, sadarboties ar Latvijā zināmiem un jauniem māksliniekiem. Pirmā no vairākām šogad plānotajām sadarbībām tapusi kopā ar Normundu Rutuli.

‘’Mani iepriecina katrs jaunas sadarbības piedāvājums. Un ArtifexLV aicinājums ieskaņot kopīgu dziesmu nebija izņēmums. Katram producentam ir savs skatījums uz to, kāda maniere man piestāv un kādam ir jābūt rezultātam. ArtifexLV ir uzsācis labu tendenci – sadarboties ar dažādiem solistiem un tātad piedāvāt klausītājam dažādu mūziku. Mūsu kopdarbā, izmantojot soulmūzikas  injekciju, rezultāts sanācis enerģiski gaišs. Priecājos, ka komandā iesaistījies arī vārdu autors Mārtiņš Kanters, basģitārists Roberts Rasa un par labskanību gādāja Jānis Kalve. Atliek vien cerēt, ka šis ieraksts iepriecinās klausītājus gan tuvumā, gan tālumā,’’ par dziesmas tapšanu stāsta Normunds Rutulis.

‘’Strādāt kopā ar Normundu Rutuli bija patiešām liels gandarījums. Mēs ātri atradām kopīgu valodu, kā arī uzklausījām viens otra ieteikumus, tādēļ gan dziesmas skanējums, gan aranžējums tikai ieguva,’’ par sadarbību priecājas ArtifexLV. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!