Arstarulsmirus piesaka gaidāmo albumu, publiskojot singla video “Citādi”

Raksta attēls - Arstarulsmirus piesaka gaidāmo albumu, publiskojot singla video “Citādi” Foto: Aiga Rēdmane

13.11.2019

Šodien, 13. novembrī lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās nonāk mūziķa Arstarulsmirus dziesma ”Citādi”, kas ir pirmais oficiālais singls no nākamā gada sākumā gaidāmā albuma “Skatu punkti”. Šis būs pirmais albums sērijā - “Vēlējuma dziesmas”.


“Dziesmas vēstījuma centrā ir katra mirkļa vienreizības fenomens. Ja kādreiz man šķiet, ka kāda situācija atkārtojas, tad visticamāk tas ir tikai tāpēc, ka savā uztverē esmu iefokusējies uz kādu sīku niansi, kas atgādina kaut ko no iepriekš piedzīvotā. Tādos mirkļos es mēdzu palaist garām visu pārējo, kas ir patiesi pirmreizējs un dziļas pateicības vērts,” par dziesmas vēstījumu dalās mūzikas un teksta autors Arstarulsmirus.

Līdz ar dziesmas ”Citādi” publiskošanu, pieejams singla videoklips, kura scenārists un režisors ir Elvijs Pārpucis. 

”Kā situāciju, kas ilustrē mirkļa unikalitāti, es izvēlējos attiecības, kurās ir alkas pēc noteiktas uzmanības un, kurās abas puses vēlas sniegt viens otram atbalstu. Bet abi iesaistītie neapzināti izvēlas vai nu neīsto brīdi vai arī pāragri interpretē otras personas rīcību, sasaistot to ar savām asocicācijām un ekspektācijām,” turpina Arstarulsmirus

Muzikāli Arstarulsmirus turpina iepriekš aizsākto pieeju - veidot skaņdarbus eklektiskā manierē, kurā tiek mēģināts balansēt starp emocionāli izteiksmīgām rečitatīva intonācijām un daudzbalsīgiem vokālistu dziedājumiem, starp - dzīvo instrumentu skanējumu un futūristiskām sintezatoru skaņām.

Aranžiju veidojuši Arstarulsmirus, Laima Dimanta un Elvijs Lintiņš. Dziesmā piedalās dziedātāju kvintets Laima Dimanta, Madara Orola, Jevgēnija Krupenkina, Rihards Bērziņš un Lauris Valters.  Klavieru partiju izpildījis Elvis Lintiņš, ģitāras partiju - Linards Šveklis un bassģitāru izpildījis Staņislavs Judins. Sintezatoru un sitamo instrumentu partijas iespēlējis Arstarulsmirus. Dziesmas ieraksta skaņu režisors Sergejs Laletins.

                         

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!