Ar singlu sevi piesaka jaundibinātais pašmāju elektropopa duets "Podruga"

Raksta attēls - Ar singlu sevi piesaka jaundibinātais pašmāju elektropopa duets "Podruga" Publicitātes foto

16.03.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju jaunizveidotais elektropopa duets "Podruga" klausītājiem piedāvā jaunāko singlu "Wishful Thinking” no drīzumā gaidāmā debijas minialbuma.

"Podruga", kas savu darbību uzsākusi 2016. gada izskaņā, jau guvusi atbalstu no elektroniskās mūzikas platformas "Dirty Deal Audio”, iekļaujot grupas debijas singlu "01” savā izlasē. Apvienībā muzicē vokāliste, tekstu autore un producente Alise Stefanoviča no Ogres un mūzikas producents, izpildītājs Reinis Rabenau no Cēsīm. Abi dalībnieki jau darbojušies elektroniskās mūzikā kā dīdžeji, kas iedvesmojis daiļradē apvienot dažādu deju mūzikas žanru elementus, kas papildināti ar 80. gadu skaņu celiņu noskaņu.

Kā vēsta paši mūziķi: "Dziesma tapusi, apspēlējot mūsu idejas par tādām tēmām kā sapņi, domu spēks un bēgšana no realitātes."

"Wishful Thinking” ir priekšvēstnesis dueta debijas minialbumam, kurš tiks izdots pavasarī. Pašizdotais ieraksts būs pieejams digitālā formātā.

Dziesma ierakstīta koprades telpā "Skola6” izveidotajā "Artsound Records” ierakstu studijā (Cēsis).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!