Ar krāšņu šovu aizvadīta orķestra “Lords of The Sound” performance

Raksta attēls - Ar krāšņu šovu aizvadīta orķestra “Lords of The Sound” performance Publicitātes foto

25.04.2018 / Parmuziku.lv

Ar krāšņu šovu 17. aprīlī Rīgas Kongresu namā aizvadīta dažādās pasaules valstīs atzinību guvušā orķestra “Lords of The Sound” uzstāšanās. Mākslinieki Latvijā viesojās pirmoreiz, mūzikas baudītājiem piedāvājot unikālu koncertprogrammu “Oscar Music Awards”.

Orķestris izpildīja kompozīcijas no oskarotajām un tautā iemīļotajām filmām – tādām kā “Gredzenu pavēlnieks” , “Lubene” “Mulenrūža”, “Matrikss”, “Titāniks”, “Karību jūras pirāti”, “Avatars”, “Piektais elements”. Vokāli un instrumentāli spēcīgo priekšnesumu papildināja arī video projekciju un gaismu šovs, un viss uzvedums tika veidots kā slavenā “Oskaru” pasniegšanas ceremonija.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!