Ar jaudīgu dziesmu rokgrupa “Rubīna Kubs” uzsāk jauno gadu

Raksta attēls - Ar jaudīgu dziesmu rokgrupa “Rubīna Kubs” uzsāk jauno gadu Publicitātes foto

21.01.2022

21.janvārī rokmūzikas apvienība “Rubīna Kubs” izlaiž jaunu, emocionālu dziesmu ar nosaukumu “Ar Tevi”. Dziesmas “Ar Tevi” vārdu autors ir Kristaps Zvanis, mūzikas autori Kārlis Krāģis, Kristaps Zvanis, Nauris Priedītis un Māris Rubīns.

Dziesmas “Ar Tevi” vārdu autors ir Kristaps Zvanis, mūzikas autori Kārlis Krāģis, Kristaps Zvanis, Nauris Priedītis un Māris Rubīns.

Dziesmas vārdu autors Kristaps Zvanis stāsta: “Dziesma ir par attiecību veidošanos un to sākuma posmu, par aizraušanos, kā arī neizpratni, kas rodas emociju jūklī, kur abi cilvēki ir iemīlējušies viens otrā, bet tik labi viens otru vēl nepazīst.” Grupas solists papildina: “Dziesmas nobeiguma teksts "Viss apkārt tad pazūd, kad esmu ar tevi", skaidri iezīmē aizrautības kulmināciju, kur nekas cits vairs neeksistē, tikai konkrētais cilvēks tev blakus. “

Dziesmai ir tapis arī vizuālais noformējums, kura autors ir Reinis Strautiņš. Vizuālā noformējuma izstrādē grupa saka paldies arī Elīzai Stražinskai un Naurim Miķelim Gobam.

“Rubīna Kubs” ir jauna, jaudīgu rokmūziku spēlējoša apvienība, kuras mūzikā dzirdamas indī/blūza/garāžroka ietekmes. Grupas dalībnieki iepriekš jau spēlējuši un uzstājušies citu apvienību sastāvos. Grupas sastāvs: Vokāls/Ģitāra - Kristaps Zvanis, Ģitāra - Kārlis Krāģis, Bass - Kristaps Strods, Bungas - Māris Rubīns.

Svarīga nozīme “Rubīna Kubs” mūzikā ir dziesmu tekstiem latviešu valodā, kas, kā uzskata grupas dalībnieki, sniedz klausītājiem godīgāku un patiesāku vēstījumu. Grupa pateicas par sadarbību singla tapšanā skaņu inženierim un producentam Jānim Eglītim (Ierakstu Māja). Grupas darbībai un jaunumiem var sekot grupas Facebook un Instagram kontos. Klausies jauno singlu populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!