Ar dziesmu "Nebaidies dzīvot" sevi piesaka dziedātājs Ozoliņš

Raksta attēls - Ar dziesmu "Nebaidies dzīvot" sevi piesaka dziedātājs Ozoliņš Publicitātes foto

22.03.2018 / Parmuziku.lv

Grupas „Audiokvartāls” ģitārists Arnis Ozoliņš līdz ar pavasara iestāšanos laiž klajā savu debijas singlu „Nebaidies dzīvot!”.

Arnis atzīst, ka dziesma tapusi vēloties paust savas individuālās emocijas kā solists. Un tajā viņš pauž aicinājumu neatteikties no saviem sapņiem un tvert mirkļus.

Kā saka pats Ozoliņš:

Šis sākumā tapa vairāk priekš manis paša kā emocju  izpaušana pēc viena dzīves posma, uzsākot jaunu, tomēr gala rezultātā nolēmu dalīties arī ar klausītājiem. Jauna pasaule jau nav atklāta un, kaut gan izklausās diezgan banāli, aicinu visus nebaidīties ķert savus sapņus un baudīt dzīvi, lai cik grūti tas brīžiem neliktos.

Mūzika šai dziesmai ir aizgūta no ārzemju autoriem, bet teksts ir oriģināls, ko Arnis Ozoliņš sarakstījis kopā ar māsu Zandu Ozoliņu. Lai gan šo projektu Arnis ir realizējis kā solo mākslinieks, tomēr darbību grupā „Audiokvartāls” pārtraukt neplāno. Arī ar grupu šogad ir paredzēti vairāki jauni ieraksti un koncerti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!