Ar debijas singlu “Vilcienos” sevi piesaka jaunā dziedātāja MAASA

Raksta attēls - Ar debijas singlu “Vilcienos” sevi piesaka jaunā dziedātāja MAASA

09.08.2022

MAASA jeb īstajā vārdā Paula Kristiāna Pētersone klausītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu ”Vilcienos”, kas ir pirmais singls no mākslinieces topošā minialbuma.

“Rīga – Melluži ir vilcienu maršruts, kurā esmu braukusi neskaitāmi daudz reižu. Ziemās, vasarās, rītos un vakaros Un, gan padsmit gados, gan pieaugušā vecumā, lai kādi būtu apstākļi un laikapstākļi, galapunktā mani vienmēr sagaidīja vectētiņa auto gaismiņas, kas iemirdzējās, samīļoja un aizveda no stacijas mājās. Līdz pagājušajā oktobrī gaismiņas izdzisa. Šo sāpi un saldsērīgo smeldzi ieliku dziesmā un kopā ar Edvardu Broderu to audiāli ietērpām un esam gatavi nodot klausītājiem. Ceru, ka dziesma būs kā silts un nostaļģisks apskāviens šajos laikos, kad visapkārt ir tik daudz skumju un skaistuma reizē”, par dziesmu stāsta MAASA.

Dziesmas ieraksts un pēcapstrāde tapusi sadarbībā ar producentu un skaņu režisoru Edvardu Broderu. Dziesmas ierakstā piedalījies bundzinieks Artūrs Strautmanis.

Dziesmas videoklips filmēts dziedātājas vecvecāku mājas pagalmā Mellužos. “Vilcienos” ir  pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Paula Pētersone ikdienā ir radošo tekstu autore, kā arī piedalās dažādos radošos projektos un pagājušogad debitējusi arī kā mūzikas videoklipa režisore grupas “The Coco'nuts” dziesmai “Getting Dark”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!