Apvienība "Perestroika" izdod jaunu singlu “Angelic mimetics”

Raksta attēls - Apvienība "Perestroika" izdod jaunu singlu  “Angelic mimetics” Publicitātes foto

09.03.2023

Dziesmā tiek aplūkota daiļrade un kā to iespaido bezgalīgā algoritma rats - daiļrade ekrāna gaismu joslās kļūst par saturu.

. Šajā enģeliskajā gaismā pazūd robežas starp tēlnieku, autoru un meistaru - visi ir satura radītāji un visi ir satura patērētāji. Kas notiek brīdī, kad saturs kļūst tik daiļš un pilnīgs, ka tas sāk apdraudēt mākslu un tās radīšanas  priekšnosacījumus? Šis singls ir pirmais ieskats drīzumā gaidāmajā grupas otrajā studijas albuma, kura nosaukums šobrīd lai vēl paliek noslēpumā.

“Angelic mimetics” video klips filmēts klubā “ONE ONE” un tā autori ir Alberts Levics un Alise Golovacka. Grupa vēlas pateikt arī īpašu paldies Maksimilianam Kotovičam, Harijam Aizupam, Elzai Krastai un Kristiānam Laizānam, kuri piedalījušies video tapšanā.

Grupas pamats ir Leo Novus un Rūdolfs Ozols, kas kopīgu radošo darbību aizsāka 2020. gadā Amsterdamā. Dzīvajos koncertos duo pievienojas arī Aleksandrs Barons, Alise Golovacka un Dāvis Mazurenko. Savu skanējumu “Perestroika” piedāvā raksturot kā art-rock, tomēr atturas sevi ierobežot konkrēta žanra noteikumos. Dziesmu radīšanas procesā apvienībai primārais ir dziesmas konteksts un vēstījums, bet tā pareizai izcelšanai tiek piemeklēti dažādu žanru elementi.

Pirmais "Perestroika" albums "memorial server" tika izdots pagājušā gada 22. oktobrī un ieguva "Zelta mikrofons 2023" balvas nominācijas kategorijās "Gada debijas albums" un "Labākais indie vai alternatīvās mūzikas albums".

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!