"Ansamblis Manta" piedāvā dziesmu "Zīme" no drīzumā gaidāmā albuma

Raksta attēls - "Ansamblis Manta" piedāvā dziesmu "Zīme" no drīzumā gaidāmā albuma Foto - Andris Eglītis un Katrīna Neiburga

06.03.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmas "Zīme" vārdu autors ir dzejnieks Andris Žebers, un dziesma ir pieteikums drīzumā gaidāmajam "Ansamblis Manta" albumam "Karaliene Anna".

"Albums "Karaliene Anna" ir ierakstīts un nomāsterēts. Ingus Baušķenieka dzīvokļstudijā Bicycle Systems ir ienestas un iznestas klavieres, izsmēķētas neskaitāmas cigaretes un sašķērēti simtiem metru lentas. Ir notikusi vērienīga fotosesija ar plikiem, iereibušiem cilvēkiem ziemas salā un cīņa par ideālo dizainu. Ir atrasti atbalstītāji, paldies viņiem!

Igaunijas plašu fabrika ir pacietīgi pārtaisījusi vinila spiešanas matricas, kamēr beidzot izspiedusi tādu, kas mūs apmierina. AirPrint tipogrāfija ir izdomājusi, kā vienā iepakojumā iedabūt divas plates. Visi šie procesi ir aizņēmuši teju pusotru gadu. Tikmēr arī grupā ir notikuši dažādi procesi, kuru dēļ Manta pēdējo pusgadu ir pavadījusi tik aktīvi kā hibernējies āpsis," ziņo "Ansamblis Manta".

Albuma izdošana un koncerttūre plānota marta beigās-aprīļa sākumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!