Alise Liepiņa izdod debijas singlu “Ceļojums”

Raksta attēls - Alise Liepiņa izdod debijas singlu “Ceļojums”

04.03.2024

Ar debijas singlu “Ceļojums” sevi piesaka 11 gadus jaunā dziedātāja Alise Liepiņa, aicinot gan bērnus, gan pieaugušos ļauties atpūtai.

Dziesma “Ceļojums” tika sarakstīta Agneses Rakovskas mūzikas un izglītības platformā “Zvaigznājs”, Alisei apgūstot dziesmu rakstīšanu, kopā ar Zelta Mikrofona “Gada debijas” nominācijas ieguvēju Paulu Dunderi. Dziesmas tapšanā piedalījās arī Agnese Rakovska un producents Matīss Repsis. 

 

“Ceļojumam” piemīt bērna prieks par apkārtējo pasauli un visu, ko tā spēj sniegt. Tā vēsta par atpūtu un ceļojumiem, kas vienmēr paliek atmiņā un cilvēku sirdīs.  “Man ļoti patīk ceļot, it īpaši ar draugiem. Šī dziesma ir tieši par to - jautru kopā būšanu ar draugiem,” stāsta Alise. 

Kopā ar dziesmu “Ceļojums”  tiek izdots arī videoklips. Alise saka: “Šis ir mans pirmais singls un arī pirmā videoklipa filmēšanas pieredze, tomēr kameras mani nebiedē, jo man ir arī savs raidījums “Alises Pasaule”, ko filmējam vairākas reizes mēnesī. Kopā mums bija trīs dažādi videoklipa izkārtojumi, tomēr man pašai vislabāk patika filmēties kadros, kur bija man mīļi dzīvnieki - papagaiļi un trusis.” 

Pagajušā gadā Alise ieguvusi 1. un 2. vietu dziedāšanas konkursā Ņujorkā “Pearl of New York 2023”, kā arī pirmo vietu International Contest Festival “Golden Rose”. Piedalījusies arī tādos dziedāšanas konkursos kā “Riga Symphony”, “FISCE - Festival Internacional da Canção da Serra da Estrela” Portugālē, kā arī daudzos konkursos Latvijā. Ikdienā Alise veido savu raidījumu “Alises Pasaule”. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!