Aija Andrejeva izziņo nakamās vasaras koncertu Siguldas pilsdrupās

Raksta attēls - Aija Andrejeva izziņo nakamās vasaras koncertu Siguldas pilsdrupās Foto: Māris Ločmelis

11.10.2019

Līdz ar jaunā singla “Bungādiņas” izdošanu, Aija Andrejeva izziņo līdz šim lielāko savas karjeras notikumu - koncertu Siguldas pilsdrupās nākamā gada 6.jūnijā.

“Ar jauno singlu mēs ejam tālāk un jau gatavojamies vasaras lielajam notikumam - koncertam Siguldas pilsdrupu estrādē! Katrs mākslinieks sapņo par lielkoncertu. Arī es. Šajā vasarā man bija tas gods viesoties "Prāta Vētras" koncertā Liepājā, izpildīt savu mūziku un piedzīvot milzu enerģiju un mīlestību no cilvēkiem. Šī enerģija un mīlestība iedvesmoja un deva impulsu sapņot lielus sapņus un īstenot tos dzīvē. Ar nepacietību gaidu nākamā gada tikšanos ar saviem blēņdariem gleznainajā Siguldā,” par koncertu saka Aija Andrejeva.

Biļetes uz koncertu Siguldā pieejamas biļešu tirdzniecības platformā “Aula” www.aula.lv. Divas nedēļas tikai tirdzniecības centrā “Alfa” informācijas centrā būs iespējams iegādāties divas koncerta biļetes par vienas cenu.

“Tirdzniecības centrs “Alfa” mīl labāko mūziku un pie mums vienmēr skan mūzika. Oktobris šogad ir īpaši muzikāls mēnesis, kad mūsu apmeklētāji varēs dzirdēt kaut ko pilnīgi jaunu un arī plānot jaunus muzikālus piedzīvojumus, iegādājoties biļetes uz Aijas Andrejevas koncertu Siguldā par īpašu cenu. Esam priecīgi par uzsākto sadarbību, kas noteikti turpināsies arī nākotnē un iepriecinās Aijas Andrejevas fanus un mūsu viesus,” saka tirdzniecības centra “Alfa” vadītāja Liene Apine.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!