ADRIIA nodod klausītājiem singlu “Katru nakti”

Raksta attēls - ADRIIA nodod klausītājiem singlu “Katru nakti” Publicitātes foto

01.02.2023

Jaunā pašmāju dziedātāja Adrija Alondere ar skatuves vārdu ADRIIA piedāvā klausītājiem savu jaunāko studijas singlu - lirisko balādi “Katru nakti”.

Dziesma ir par maniem dzīves grūtākajiem mirkļiem, ikdienas sajūtām un iekšējiem pārdzīvojumiem. “Lai ik dienu aizbēgtu no nepatīkamā, ir vēlme vienkārši aizvērt acis un katru nakti būt sapnī, jo sapņi pārsvarā ir patīkami, bet reālā dzīve mēdz pārvērsties lielā murgā”, stāsta ADRIIA. “Kad viss ir nogājis līdz zemākajam punktam, Ir tik grūti saņemt sevi rokās, tāpēc ir nepieciešams kāds gaismas stars, kurš Tevi izvilks no šī zemā punkta. Novēlu ik vienam atrast šo gaismas staru , kas motivēs un ļaus dzīvot, mīlēt un pasauli mainīt”, iedvesmas avotu dziesmai raksturo autore.

Lielu atbalstu savas muzikālās izaugsmes un karjeras attīstībā ADRIIA ir saņēmusi darbojoties Lindas Garančas Mūzikas Studijā, kopā ar citiem jauniešiem spodrinot savus talantus, kopīgi rakstot mūziku, un uzstājoties dažādos koncertos un labdarības projektos.

Jaunā mūziķe stāsta:”Lielāko paldies man ir jāsaka Lindai Garanča un viņas studijai, kura ir ievedusi mani šajā mūzikas pasaulē un bez Lindas atbalsta mani sapņi par savu mūziku  nemaz nebūtu realizējušies”.

“Katru nakti” Ierakstā piedalījās – Adrija Alondere (vokāls), Rihards Paskausks (ģitāras, bass), Linda Garanča (taustiņi) un Matīss Bērzs (bungas)
Ieraksta studijas producents – Kārlis Šteinmanis no KS RECORDS
Videoklipa kamera un montāža - Mārtiņš Prols

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!