43.nedēļa – kas lēni ceļas, labi ceļas

Raksta attēls - 43.nedēļa – kas lēni ceļas, labi ceļas Ekrānšāviņš no video

26.10.2018 / Parmuziku.lv

Mūzikas Patēriņa Topa 43.nedēļā gan jaunpienācēju triumfs, gan jaudīgi lēcieni uz augšu.

Vietējo singlu sadaļas pirmajā vietā izmaiņu, protams, nav (“Zemes stunda”); turpat palicis arī “Roku okeāns” (2.vieta), taču trešajā vietā ielēcis Mesa ar “Visu no jauna” – šīs nedēļas jaunpienācējs. Kā šajā dziesmā retoriski prātots: “vai esam gatavi sākt visu no jauna?” Var droši teikt, ka pats Mesa ir sācis lietas darīt no jauna un citādāk, jo jau 20.decembrī uzstāsies Arēnā Rīga ar lielkoncertu, kurš, kā pats saka, ir viņa lielākā sapņa piepildījums.

Otrs vērā ņemams kāpums ir vēlvienam “arēnniekam” The Sound Poets, kuru albums “Trīs” pēc 20.oktobra uzstāšanās kopējo albumu sadaļā no 40. uzlēcis uz 5.pozīciju. Ceturtajā pozīcijā jaunpienācēja RM kompozīcija “mono.”, bet pirmās trīs pozīcijas bez izmaiņām: Eminem “Kamikaze” (1), Prāta Vētra “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” (2) un Twenty One Pilots “Trench” (3).

Kopējo singlu sadaļas pirmajās 5 rindās vienīgā izmaiņa ir Kodak Black dziesmas “ZEZE (feat. Travis Scott & Offset)” ierindošanās piektajā pozīcijā. Viss ārējais bez izmaiņām:

Lil Peep,XXXTENTACION “Falling Down” (1), Dynoro,Gigi D'Agostino “In My Mind” (2), Kanye West,Lil Pump “I Love It (& Lil Pump)” (3), Calvin Harris, Sam Smith, Jessie Reyez “Promises (with Sam Smith)” (4).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!