10 mūzikas koncerti, kas ieskandinās Tavu pavasarii

Raksta attēls - 10 mūzikas koncerti, kas ieskandinās Tavu pavasarii Publicitātes foto

12.04.2019

Gaidāmo koncertu skaņdarbu skaitā ir pa klasiskākam gabalam gan orķestra izpildījumā, gan oriģinālā un ekspresīvā DaGamba čellu interpretācijā. Tāpat arī varēsiet dzirdēt džeza un folkloras ritmus, kā arī aizvadīt mierīgus vakarus ģitāras un maiga vokāla pavadībā. Ieskaties 10 koncertu izlasē, ko sagatavojusi pasākumu platforma Kurp.es, kā šo nogali aizvadīsi Tu.

Big Jazz Night ar Grupa Lupa

12. aprīlī | 19:00 | Zaļās Villas kvartālā, Siguldā Elektroakustiskā Grupa Lupa iepazīstinās ar savu debijas albumu un pēc koncerta aicina profesionāļus uz jam session. Grupa Lupa dibināta 2018. gadā un apvieno profesionālu mūziķu sastāvu, kas spēlē improvizētu instrumentālu mūziku izmantojot akustiskos, elektriskos un elektroniskos instrumentus. Ar pārpildītiem koncertiem iepriecinājusi publiku Liepājā, Rīgā, un nu viesosies arī Siguldā. Zaļās Villas kvartālu džeza ritmi piepildīs 12. aprīlī.

LNSO, Kristīne Balanas un Jānis Liepiņš

12. aprīlī | 19:00 | Lielajā ģildē Daudzveidīga mūzika 12. aprīļa vakarā Lielajā ģildē. Amerikas avangards - agrīnais modernists Čārlzs Aivss ar spēcīgiem simfoniskiem žestiem, kinomūzikas klasika - ievērojamais Holivudas filmmūzikas autors Ēriks Volfgangs Korngolds, franču romantisms - atturīgais ērģeļu pavēlnieks Sezārs Franks. Tas viss LNSO, Kristīnes Balanas un Jāņa Liepiņa izpildījumā.

Postfolkloras festivāls Gaviles

12. aprīlī | 19:00 | Spīķeru koncertzālē VIII Postfolkloras festivāls Gaviles aicina klausīties DARBA DUNĀ - koncertā par darbu un dzīvi. Senas domas gūst jaunu elpu 21.gs. tādu mūziķu interpretācijā kā Stiprās Sievas, Ogas, Namejs Kalniņš, Jauno Jāņu orķestris, Jāņoga, Oi Dipnoi no Sicīlijas, Stanislav Yudin un Asnāte Rancāne, duets TKP, kā arī Daba San. Koncerts notiks 12. aprīlī 19.00 Spīķeru koncertzālē.

Edgara Liepiņa 90 gadu jubilejas koncerts

12. aprīlī | 19:00 | VEF Kultūras pilī Šī gada decembrī savu 90 gadu jubileju svinētu leģendārais latviešu dziedošais aktieris Edgars Liepiņš. Jau vairākus desmitus gadu Edžus nav mūsu vidū, taču viņa nospēlētās teātra un kino lomas, kā arī viņa paša veidotās neatkārtojamās koncertprogrammas ir palikušas atmiņās daudziem tūkstošiem viņa talanta cienītāju gan Latvijā, gan aiz tās robežām. Jubilejas koncerts paredzēts 12. aprīlī VEF Kultūras pilī.

DaGamba feat. Tchaikovsky

12. aprīlī | 20:00 | Arēnā Rīga Klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA laiž klajā jaunu video klipu skaņdarbam “Nutcracker Rock” no jaunās koncertprogrammas “DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY” un izziņo vērienīgu šovu, kas notiks nākamā gada 12. aprīlī Arēnā Rīga. Jaunās koncertprogrammas pamatā ir ideja par mūsdienu tradīciju, veidojot neierastu sadarbību starp dažādiem mūziķiem, atklāt pārsteidzošas, unikālas un iepriekš nedzirdētas nokrāsas.

Koncerts Dizainbārā: Elza Kanceviča/ Mikus Ģērmanis

12. aprīlī | 20:00 | M50 Bar & Design Store Dizainbārs M50 gaida visus 12.04. uz akustisko koncertu, kurā uzstāsies Elza Kanceviča ar ģitāristu Miku Ģērmani. Tiks atskaņotas visiem labi zināmas skanīgas dziesmas un arī jauni gabali. Vakars tiks aizvadīts mierīgā gaisotnē ar gardām vakariņām un labas mūzikas pavadījumā.

Miks Dukurs, TVT mini tūre

12. aprīlī | 23:00 | Latvijas 1. Rokkafejnīcā Turot tradīciju, Miks Dukurs dodas tūrē, bet šoreiz mini tūrē zem nosaukuma, tādēļ koncertus Latvijā varēsiet aizvadīt krietni intīmākā gaisotnē ar īpašu daudzumu mīlestības. Rīgas koncerts uz Latvijas 1. Rokkafejnīcas skatuves jau 12. aprīlī.

Jojo Mayer's NERVE

13. aprīlī | 19:00 | Palladium Riga Jojo Mayer / Nerve attīstījās no Džodžo Maijera leģendārā ballīšu pasākuma ''Prohibited Beatz'' 90to gadu beigās Ņujorkā. Sākotnēji tā bija platforma eksperimentālai sadarbībai starp Dīdžejiem, vizuālajiem māksliniekiem un publiku. Šis kolektīvs laika gaitā izveidojās par labi noslīpētu grupu, kas pavisam jaunā veidā miksēja programmētās elektroniskās mūzikas stilus ar improvizāciju starp vairākiem mūziķiem. 13. aprīlī viņi viesosies uz Palladium skatuves.

Sinfonietta Rīga. Mocarta simfonija un Haidna čellkoncerts

13. aprīlī | 19:00 | Lielajā ģildē Pie Simfonietta Rīga diriģenta pults šoreiz stāsies somu diriģents Juha Kangass. Orķestra izpildījumā un diriģenta pavadījumā uz Lielās ģildes skatuves skanēs gan Jozefa Haidna Otrais čellkoncerts, gan Mocarta 39. simfonija. Kad Mocartu diriģē Juha Kangass, dažādo mūzikas tēlu un pretējo raksturu sadursmē rodas patiesi dzirksteļojošs mūzikas lasījums.

Koncerts uz jumta // Nīmanis & Mediņš

13. aprīlī | 20:00 | Dēkainī Jēkabs Nīmanis ir latviešu komponists un mūziķis, kurš specializējies teātra un kino mūzikas komponēšanai un komponē ne tikai kamermūziku un izvērstākas formas darbus, bet arī mūziku dažādiem Latvijas un ārvalstu teātriem, animācijas un kino filmām. Ernests Mediņš tikmēr spēlē LNO orķestrī un Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī. Abi kopā viņi uzstāsies uz kafejnīcas “Dēkainis” jumta 13. aprīļa vakarā.

 

Visus koncertus meklē: https://kurpes.lv/pasakumi/visi/muzika

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!