Deju mūzikas festivāls Summerburst pirmo gadu Viļņā

Raksta attēls - Deju mūzikas festivāls Summerburst pirmo gadu Viļņā Publicitātes foto

26.11.2015 / Parmuziku.lv

Nākamvasar, 11. un 12. jūnijā, Lietuvā pirmo gadu notiks deju mūzikas festivāls Summerburst ar Kygo, David Guetta un daudziem citiem. Tas būs divu dienu pilsētas festivāls, kurš norisināsies Viņģa parkā Viļņā.

Vasara sākas šeit - skan deju mūzikas festivāla Summerburst sauklis. Viņģa parkā divas dienas un naktis vairāk nekā 20 spilgtākās deju mūzikas zvaigznes radīs fantastisku atmosfēru - dalību festivālā jau apstiprinājuši tādi grandi kā David Guetta un Kygo. Drīzumā tiks izziņoti nākamie mākslinieki.

11. jūnijā uz festivāla skatuves kāps Kygo - norvēģu dīdžejs un producents, kura hits  Firestone mūzikas vietnē YouTube skatīts jau vairāk nekā 100 miljonus reižu, bet Spotify tas var lepoties 275 miljoniem atskaņojumu.

12. jūnijā festivālā uzstāsies David Guetta - franču dīdžejs, kurš karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 40 miljonus ierakstu. 2011. gadā Guetta tika atzīts par pasaules labāko dīdžeju un nu jau vairākus gadus nemainīgi atrodas labāko dīdžeju topa virsotnē.

Festivāls, kas ik gadu piesaista lielākās elektroniskās deju mūzikas zvaigznes, dīdžejus un vairāk nekā 100 tūkstošus apmeklētāju, pirmo reizi notiks ārpus Zviedrijas.

Tūkstošiem deju mūzikas cienītāju būs iespēja baudīt grandiozo notikumu Viļņā. Milzīgas skatuves tiks uzbūvētas vienā no zaļākajām vietām pilsētā - Viņģa parkā. Tās papildinās jaudīgas skaņu iekārtas, apgaismojums un pazīstamākie izpildītāji.

Biļetes uz festivālu no 1. decembra būs pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!