Flame and The Rolltones muzikālā ceļojuma galamērķis pilsētas bārā Vest

Raksta attēls - Flame and The Rolltones muzikālā ceļojuma galamērķis pilsētas bārā Vest Publicitātes foto kolāža

12.05.2015 / Inese Grīnberga

Ar īpašo viesu līdzdalību 15. maijā pašmāju mūzikas grupa Flame and The Rolltones noslēgs debijas albuma koncertu sēriju Road Trip.

Vieni no nedaudzajiem Americana žanra vēstnešiem Latvijā, grupa Flame & The Rolltones, 15. maijā plkst. 21:00 aicina uz koncertsērijas Road Trip noslēguma koncertu pilsētas bārā VEST, Rīgā, Stabu ielā 1. Noslēguma koncerta viesi būs mūziķis Goran Gora un vokālais trio Limonāde, kas piedalījās arī albuma Road Trip ierakstā. Visās koncertsērijās grupas pamatsastāvu (Atis Zviedris, Valters Sprūdžs,
Jānis Lācis, Uģis Eihvalds) piepildina Kate Pāvula - taustiņinstrumentāliste, vijolniece un vokāliste.

Grupas pārstāve Aiva Mažele informē, ka koncertu sērijas ietvaros grupa jau viesojusies Liepājā un Jelgavā, kur guvusi atzinīgus vārdus par muzikālo izpildījumu, kas spējis uzrunāt un aizraut sanākušos klausītājus.

Flame & The Rolltones debijas albuma Road Trip iekļautās dziesmas šajā pavasarī pamanītas arī ASV, dziesmu autoru konkursā International Songwriting Competition. Dziesma Crying For You iekļuva konkursa finālā kategorijā Americana un saņēma goda rakstu, savukārt dziesma Talking About Love iekļuva konkursa pusfinālā. Pateicoties lielajam latviešu balsotāju un grupas draugu atbalstam, tautas balsojumā Americana kategorijā Crying For You ieņēma 7. vietu starp vairāk kā 18 000 pieteiktajām dziesmām no 120 pasaules valstīm.

 

Flame & The Rolltones aizsākumi meklējami 2006. gada vasarā. Sākotnēji grupa izpildīja populāru dziesmu kaverversijas dažādos mūzikas stilos, uzstājoties Latvijā un ārzemēs. Kopš 2013. gada grupas repertuārā ir arī orģinālkompozīcijas, 2014. gada oktorbrī izdots grupas oriģināldziesmu albums Road Trip. Šajā vasarā grupa koncertēs Bauskas Kantrī Festivālā un festivālā LMT Summer Sound.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!