Grupa “Carnival Youth” atgriezusies no veiksmīgas koncerttūres Eiropā

Raksta attēls - Grupa “Carnival Youth” atgriezusies  no veiksmīgas koncerttūres Eiropā Publicitātes foto

27.05.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “Carnival Youth” atgriezusies no mēnesi garās koncerttūres Eiropā, kuras ietvaros popularizēja savu otro studijas albumu “Propeller”. Grupa atkārtoti viesojās Vācijā, Austrijā, Šveicē, Slovākijā, Čehijā, Slovēnijā, Lielbritānijā, Polijā, Ungārijā un pirmo reizi – Beļģijā, kur bija īpašo viesu statusā Andrew Bird koncertā Briselē.

Grupas mūziķi atzīst, ka jau bija pieraduši pie ikdienas rutīnas, lielāko dienas daļu pavadot pārbraucienos autobusā un gandrīz katru dienu sniedzot koncertus:

Šķiet mazliet neticami, ka mums ir šāda iespēja – ceļot, redzēt dažādas kultūras un spēlēt savu mūziku tik daudzās un dažādās vietās.

Noslēdzošais koncerts Lielbritānijā notika mūzikas industrijas konferences-festivāla “The Great Escape” ietvaros, kas savā ziņā ļāva retrospektīvi atskatīties uz izdarīto, jo tieši “The Great Escape” pirms tikai diviem gadiem bija pirmais starptautiskais industrijas pasākums, kurā  “Carnival Youth” piedalījās; un kuras laikā tika atrasti pirmie sadarbības partneri - Lielbritānijas koncertaģentūra “Black and White”, kā arī “Popup Records” no Vācijas. Ar abām kompānijām grupa sadarbojas joprojām -  organizējot Eiropas tūres, izdodot un promotējot  mūzikas ierakstus.

Atzinīgi “Carnival Youth”  albumu “Propeller”  ir novērtējuši Eiropas mediji. Piemēram, mūzikas bloga  NOISEY Skandināvijas sadaļa slavē “Carnival Youth” par daudzpusīgu un vienreizēju albumu, Nīderlandes medija MPODIA mūzikas apskatnieks albumu novērtējis ar 8 no 10 ballēm un Lielbritānijas RECORD OF THE DAY izvēlējies dziesmu “Surf” kā dienas dziesmu 26. maijā, norādot, ka šī dziesma, vasaras sezonai sākoties, ir pelnījusi  pienācīgu atskaņošanu.

Grupas veidotu video no koncerttūres Eiropā var apskatīt šeit:

Nākamajā nedēļā  “Carnival Youth” dosies savā pirmajā albuma veicināšanas braucienā uz Parīzi, kur uzstāsies “France Inter” radio šovā “Le Nouveau Rendez-vous”, piedalīsies  Francijas festivālā   “Europavox”, taču dienu vēlāk kāps uz Igaunijas festivāla “Kaparock” skatuves.

Latvijā grupu iespējams sastapt šodien Siguldas novada svētkos un  rīt, 28. maijā, Jūrmalas kūrorta svētkos. 9. jūlijā  “Carnival Youth” uzstāsies “Holi krāsu festivālā” Rīgā,  16. jūlijā -  Līvānos,  17. jūlijā - “Positivus” festivālā un 30.jūlijā - “LMT Summer Sound” Liepājā.

Rudens pirmajā pusē  grupai paredzēta Eiropas koncerttūres otrā daļa, bet novembrī “Carnival Youth” dosies Latvijas koncerttūrē un uzstāsies Vidzemes koncertzālē Cēsis, Jelgavas kreklos, Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē,  Multiklubā Valmierā, Jūras vārtos Ventspilī,  Fontaine Palace Liepājā un koncertzālē Palladium Rīga.  Biļetes pieejamas eKase.lv un Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Vēršam uzmanību, ka no 1. jūnija biļetes kļūs dārgākas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!