WeTransfer izstrādā kanālu mūzikas mārketingam

Raksta attēls - WeTransfer izstrādā kanālu mūzikas mārketingam Ekrānšāviņš.

02.12.2015 / Parmuziku.lv

Failu apmaiņas vietne WeTransfer ir atvēlējuši trešdaļu (900 miljonu skatījumus mēnesī) mākslinieka vai mūziķa darba popularizēšanai atvēlē pilnu savu lapu.

2016.gada pirmajos mēnešos WeTransfer plāno palaist mūzikas pleijeri, ar kuru pieteikt jauno dziesmu vai albumu. WeTransfer uzsver, ka neuzskata sevi par vietņu Spotify, Soundcloud u.c. konkurentiem, WeTransfer  sevi redz kā noderīgu mūzikas mārketinga platformu, piedāvājot savus pakalpojumus kampaņas vajadzībām, nevis ikdienas lietošanai. Caur WeTransfer dziesmas jau ir publiskojuši Prince, Big Grams, Editors un Disclosure.

WeTransfer  zīmos Eiropā ir labi zināms gan starp radošās industrijas pārstāvjiem, gan citu sfēru lietotājiem, taču ASV kompānijas atpazīstamības varētu būt lielāka. Tāpēc WeTransfer uzsākuši pārrunas ar mūzikas zvaigžņu Madonas, Džastina Bībera, Meganas Trainoras menedžmenta pārstāvjiem, lai šādi celtu WeTransfer atpazīstamību ASV.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!