Vai iepazīšanās aplikācija Tinder iznīcinās koncertu industriju?

Raksta attēls - Vai iepazīšanās aplikācija Tinder iznīcinās koncertu industriju? Foto: www.pixabay.com

24.08.2015 / Antra Bērtule

Tas ir labs jautājums, uz kuru nav vienas konkrēta atbildes.

Kā apgalvo portāla Musicbusinessworldwide blogeris Tims Inghams, jau šobrīd vairāki koncertu rīkotāji un klubu īpašnieki ir nobažījušies, vai iepazīšanās aplikācija Tinder nenozīmē būtisku koncertu apmeklētāju kritumu un, līdz ar to, klubu īpašnieku zaudējumus.Jau šobrīd Tinder lieto ap 50 miljoni pasaules iedzīvotāju, lai tiešsaistē iepazītos ar randiņu partneriem īslaicīgām vai nopietnām attiecībām.

 

Inghams uzsver, ka, ja vēl pirms laika uz koncertiem devās randiņu laikā, lai pēc tam to apspriestu un tuvinātos viens otram, tad šobrīd randiņš notiek internetā, turklāt ar krietni lielāku intensitāti. Ja ir iespējams stundas laikā apskatīt 10 jaunu cilvēku profilus, tik tiešām, kādēļ lai pūlētos un dotos uz koncertvietām ar vienu vienīgu cilvēku?

Turklāt, kā norāda blogeris, Austrālijas koncertvietās jau šobrīd ir vērojama tendence, kur pirmos randiņus klātienē jaunieši izvēlas noturēt restorānos un šikās kafejnīcās, lai atstātu labu pirmo iespaidu, koncertu apmeklēšanu atstājot citām reizēm.

Vai Tinder aplikācija būs tik spēcīgs konkurents koncertu apmeklēšanai arī Latvijā?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!