Kārtējā Mūzikas industrijas ABC nodarbība jau 15. oktobrī

Raksta attēls - Kārtējā Mūzikas industrijas ABC nodarbība jau 15. oktobrī Foto: Didgeman // www.pixabay.com

14.10.2015 / Parmuziku.lv

15. oktobrī plkst. 15:00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas ielā 15, Rīgā) notiks izglītojošo semināru sērija mūzikas menedžeriem Mūzikas industrijas ABC septītā nodarbība.

Semināru Mūzikas industrijas ABC izveides mērķis un uzdevums ir izglītot un apmācīt Latvijas mūzikas menedžerus globālos mūzikas industrijas jautājumos. 15.oktobra seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem - Publishing. Lekciju vadīs Guna Zučika (grupas Carnival Youth menedžere).

Dalībnieku reģistrācijas maksa vienam semināram - 10 eiro , reģistrācija semināram šeit.

Reģistrāciju semināram var veikt līdz 15.10.2015 plkst. 12:00.

Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports biedriem dalība seminārā bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!