“Howling Owl” pārstāvēs Latviju mūzikas industrijas konferencē/festivālā “Liverpool Sound City”

Raksta attēls -  “Howling Owl” pārstāvēs Latviju mūzikas industrijas konferencē/festivālā “Liverpool Sound City” Publicitātes foto

27.05.2016 / Parmuziku.lv

Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. maijam Lielbritānijas pilsētā Liverpūlē norisināsies ikgadējā starptautiskā mūzikas konference un festivāls “Liverpool Sound City”. Latviju tajā pārstāvēs jaunā avantpopa grupa “Howling Owl”.

Perspektīvās avantpopa grupas “Howling Owl” sastāvā muzicē latviešu dziedātāja un taustiņinstrumentāliste Evija Vēbere, kā arī serbu bundzinieks Lavs Kovačs. “Liverpool Sound City” ietvaros duets sniegs divus koncertus, no kuriem otrais būs kā vakara galvenajiem viesiem leģendārajā “The Cavern Club”, kas zināms arī kā vieta, kurā muzicēt sākuši “The Beatles”. Kaut gan apvienība kopā uzstājas vien aptuveni gadu, tā jau tagad ir paspējusi iegūt unikālas un ļoti kvalitatīvas koncertgrupas slavu, ko apliecināja arī pirms nedēļas notiekošajā “The Great Escape” festivālā.

Atgādināsim, ka Latviju šajā pasākumā bez “Howling Owl” pārstāvēja arī grupa „Carnival Youth” un dziesminiece Alise Joste. Visi Latvijas mūziķi nozīmīgā pasākuma ietvaros sniedza pa diviem koncertiem, kas pulcēja gan plašu festivāla apmeklētāju, gan mūzikas industrijas profesionāļu skaitu.

Daudzus komplimentus Braitonā izpelnījās ne tikai mūsu valsts izpildītāji, bet arī mūzikas industrijas profesionāļi. Festivāla ietvaros notika ikgadējā Mūzikas konferenču balvu pasniegšanas ceremonija, kurā “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” jau otro reizi pēdējo trīs gadu laikā bija nominēta kategorijā “Labākais mūzikas eksporta ofiss”. Tāpat nominantu sarakstos bija atrodama mūzikas menedžmenta kompānijas “Every Little Thing” dibinātāja un grupas “Carnival Youth” menedžere Guna Zučika. Viņa pretendēja uz “Labākā mūzikas industrijas konferenču apmeklētāja” balvu.

Tāpat arī jāatzīmē, ka, sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem, “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” “The Great Escape” ietvaros rīkoja īpašu pieņemšanu festivāla lūgtajiem visiem, kuras mērķis bija iepazīstināt tos ar abu valstu izpildītājiem un industrijas profesionāļiem, kā arī dot iespēju neformālā gaisotnē nodibināt jaunus biznesa kontaktus. Pasākums Braitonas muzejā pulcēja vairākus simtus festivāla delegātu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!