Slaveni mūziķi uzdod apnicīgākos jautājumus. Atbildes ir supersmieklīgas!

Raksta attēls - Slaveni mūziķi uzdod apnicīgākos jautājumus. Atbildes ir supersmieklīgas! Ekrānšāviņš

27.07.2015 / Normunds Vucāns

Lūk, kas notiek, kad komiķis atbild uz zvaigžņu jautājumiem.

Amerikāņu komiķi no Funny or Die pagājušajā nedēļā paviesojās Pemberton Music Festival netālu no Vankūveras, kur daudziem slavieniem mūziķiem uz vienu jautājumu piedāvāja iejusties intervētāju, nevis intervējamo lomā. Katrs izpildītājs izvēlējās jautājumu, uz kuru tam visvairāk apnicis atbildēt, un varēja dzirdēt uz to komiķa atbildi. Lūk, kā tas viss izskatījās:

Jūnija sākumā viņi ar šo pašu jautājumu viesojās arī The Governors Ball festivālā Ņujorkā, kurā cita starpā bija sastopamas arī tualetes, kurās apmetušies orķestri. Iespējams, atbildes uz tur uzdotajiem jautājumiem ir pat smieklīgākas!

Kurš no šiem visiem jautājumiem Tev šķita vissmieklīgākais?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!