Raiens Adamss iesilda pats savu koncertu tērpies kleitā

Raksta attēls - Raiens Adamss iesilda pats savu koncertu tērpies kleitā Foto: Ekrānuzņēmums

13.03.2015 / Normunds Vucāns

Lai nepaliktu bez iesildītāja, Raiens Adamss izdomāja interesantu variantu!

Kaut gan mūsdienās lidojumi daudzviet pieejami biežāk, nekā vilcieni, reizēm tāpat gadās situācijas, kuru dēļ plānotajā galamērķī laikus nokļūt nav iespējams. Tieši tā gadījās amerikāņu dziesminieka Raiena Adamsa (Ryan Adams) iesildītājai, dziesminiecei Natālijai Prasai (Natalie Prass), kura nepaspēja uz koncertu Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. 

Lai labotu situāciju un nepaliktu bez iesildītāja, Raiens Adamss izdomāja interesantu variantu – uzvilka kleitu, parūku, un, izpildot Prasas dziesmas, uzstājās pats ar skatuves vārdu Natālija Sasa (Natalie Sass).

Tā kā Raiens un Natālija šīs tūres laikā regulāri izpilda viens otra dziesmas, izpildāmais mūziķim nebija nekāds jaunums, taču apstākļi, kādos tas tiek spēlēts, gan bija. Izmantojot situāciju, dziesminieks arī nebaidījās pajokot, savu uzstāšanos sākot ar vārdiem „Atvainojiet, parasti izskatos daudz labāk. Mitrums ir sačakarējis manu frizūru”, un, fanu atbalsta pavadīts, nodziedāja Bird Of Prey.

Piekritīsiet – diezgan labs veids, kā iziet no šādas situācijas, vai ne?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!