Orķestris uzstājas mūzikas festivālu tualetēs. Un, jā, tas ir iespējams

Raksta attēls - Orķestris uzstājas mūzikas festivālu tualetēs. Un, jā, tas ir iespējams Ekrānšāviņš

27.06.2015 / Parmuziku.lv

Diezgan jau nu bailīgi.

Ņujorkā notiekošais The Governors Ball festivāls šogad savus apmeklētājus priecēja ne tikai ar fantastisku muzikālo programmu, kuras pirmrindniekos minami Dreiks (Drake), The Black Keys un Deadmau5, bet arī kādu īpašu tualeti, kurā poda vietā bija sarūmējušies daudzi mūziķi, kas ar savu sniegumu viennozīmīgi pārsteidza labierīcību apmeklētājus.

Izrādās, ka festivāla organizatori kādā no tualetēm bija izgriezuši caurumu, novietojuši to rindas vidū un tad caur aizskatuvi ļāvuši tajā nonākt mūziķiem. Mariači grupa, gospeļu koris, indiešu deju kopa un marša orķestristis - tieši tik raibs bija mūziķu sastāvs, kas uzlaboju omu mazmājiņas apmeklētājiem. Interesanti, kad kāds ko līdzīgu izdomās pamēģināt arī Latvijā?

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!