9 apmeklētāju tipi, kurus tu sastapsi mūzikas koncertā

Raksta attēls - 9 apmeklētāju tipi, kurus tu sastapsi mūzikas koncertā Foto: pixabay.com

07.08.2015 / Antra Bērtule

Un viņi patiešām tur ir.

1. Boifriends, kurš atnācis līdzi draudzenei.

 

Parasti cenšas izskatīties ieinteresēts notiekošajā.

 

2. Cilvēks, kuram nekas nepatīk. Nekad.

 

Tumbas par skaļu, bārmenis par lēnu, garderobe par mazu, grupas ģitārists nav formā, agrāk viņi skanēja labāk, auto nav kur noparkot, apsargs par nelaipnu, utt.

 

3. Garais džeks, kurš nostājas tev priekšā.

 

 

4. Cilvēks bez krekla.

 

Parasti atrodams priekšējās rindās. Alkohola reibumā.

 

5. Rūdītais melomāns.

 

Viņš šo grupu ir dzirdējis jau pirms septiņiem gadiem, kad neviens cits viņus vēl nezināja. Mīļākās frāzes ir: Glastonberijā viņi skanēja labāk, Nekas īpašs, tad jau labāk klausos Warpaint, Normāls indietronica, u.c.

 

6. Draudzeņu bariņš, parasti grupā no 3 līdz 5.

 

Lēkā netālu no skatuvēm. Taisa selfijus ar grupas mūziķiem fonā un fotografē ar telefoniem.

 

7. Pārītis, kas stāv tev tieši priekšā un visu laiku skūpstās.

 

 

8. Džeks, kuru nekas nespēj pārsteigt.Parasti stāv skatuves malā ar sakrustotām rokām un kustina galvu mūzikas ritmā. Bet nav tā, ka viņam viss nepatiktu.

 

9. Cilvēks, kurš visu koncertu fotografē ar savu iPad planšeti.Lielākoties fotografē visu koncerta laiku un pēc tā pirmais ir iegādājies grupas vinila plati. Tās fotogrāfija ir atrodama viņa Instagram kontā, pirms tu esi izgājis laukā no koncertzāles.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!