Ainars Mielavs izdod skaņuplati un atbild uz kolēģu jautājumiem

Raksta attēls - Ainars Mielavs izdod skaņuplati un atbild uz kolēģu jautājumiem Ekrānšāviņš

11.10.2015 / Velga Vītola

Jauno Ainara Mielava un Pārcēlāju albumu ATSAUKTIES bija jāgaida 7 gadus. Tas izdevies kā kārtīgi nobriedusi ābolu raža, kuras saldos augļus gribas izbaudīt.

Rudenī parasti latviešus pārņem sentiments un vēlme izprast sevi daudz niansētāk, šīs dziesmas noteikti neatklājas, skanot pa radio, bet ir vajadzīga pietiekami intīma gaisotne un laiks, kas jāatvēl tikai un vienīgi klausīšanās procesam, bet varbūt pat vairāk CD grāmatiņas lasīšanai.

Varētu skanēt tikai melodijas, un ir sajūta, ka gribas lasīt skaļi vārdus, varbūt pat vēl lēnāk, nekā izdzied Ainars, lai iedziļinātos…

Izturēt sevi ir tāpat, Kā nostāties Jūrkalnes kāpās- Dvēsele dzied, bet būtība vārās.

Vārdi no dziesmas Latvju zīmes.

Šoreiz Ainaram jautājumus uzdod laikabiedri un mūziķi- Aivars Hermanis, Igo, Elita Patmalniece, Ingus Ulmanis, Mārtiņš Burkevics, Guntars Ošenieks, Harijs Zariņš, Arita Grīnberga, kā arī Māra Upmane - Holšteine, Shipsi un Liene Šomase.

Jaunā albuma ATSAUKTIES koncerti:

3.oktobris – Madona, Kultūras nams
6.novembris – Sigulda, Novada Kultūras nams
7.novembris – Smiltene, Kultūras centrs
13.novembris – Ādaži, Kultūras centrs
21.novembris – Saldus, Mūzikas un mākslas skola
27.novembris – Ventspils, Jūras vārti
4.decembris – Cēsis, Vidzemes koncertzāle
10.decembris – Liepāja, jaunā koncertzāle Lielais dzintars
12.decembris – Rēzekne, Gors
28.,29,30.decembris – Rīga, Mūzikas nams DAILE

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!