15 trakas fotogrāfijas no performanču mākslinieka Hārdija Lediņa darbības

Raksta attēls - 15 trakas fotogrāfijas no performanču mākslinieka Hārdija Lediņa darbības Foto: pietura.lv

21.08.2015 / Antra Bērtule

Nakts gājieni uz Bolderāju, dīvaini tērpi, koncerti, ietītiem folijā. Hārdijs Lediņš ir un paliek viens no kolorītākajiem avangarda māksliniekiem Latvijā.

 

Šis ir Hārdija Lediņa gads, kad par godu Latvijas trakā un savdabīgā avangarda mākslinieka 60 gadu jubilejai visa gada garumā notiek atceres pasākumi.

Hārdijs Lediņš bija populārs arī ar darbību Nebijušu Sajūtu Restaurācijas Darbnīcā jeb NSRD, vairāku 10-gadu garumā izspēlējot dažādas ielu performances, dodoties gājienā uz Bolderāju, dažādām vientuļām, industriālām vietām, spēlējot instrumentus kāpņutelpās un automašīnās, dzerot tēju pļavas vidū, utt. Fantāzija robežas nezina, un to pierāda arī šīs trakās fotogrāfijas. Pārējās fotogrāfijas un videoresursus, kā arī biogrāfiju par Lediņu un NSRD atradīsi šeit.

 

Hārdijs Lediņš bērnībā

 

 

Hārdijs Lediņš jaunībā.

 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!