10 lietas, kuras ir vērts mācīties no Madonnas

Raksta attēls - 10 lietas, kuras ir vērts mācīties no Madonnas Foto: Publicitātes foto

11.08.2015 / Antra Bērtule

Madonna šogad izdeva savu kārtējo ierakstu un gadu gaitā pat nedomā apstāties, par spīti kritikai un cienījamam vecumam. Parmuziku.lv apkopoja 10 vērtīgus padomus, kurus ievēro Madonna. Tie noderēs jebkuram no mums!

 

1. Esi morāli stiprs jebkuros apstākļos.

 

Nav nozīmes tam, kas tu esi, ko esi darījis, no kurienes esi nācis. Katra jauna diena ir tava iespēja kļūt par labāku cilvēku.

/Madonna/


2. Nebaidies izteikt savu viedokli. Ne vienmēr tas patiks apkārtējiem cilvēkiem, taču vismaz tu būsi godīgs pret sevi.3. Ignorē noteikumus.


Sabiedrībai patīk ielikt cilvēkus kastītēs un kategorijās. Nu, un? Dari, kā uzskati par pareizu!


4. Pieņem to, ka tu kādam vari nepatikt.


Jo ātrāk tu to sapratīsi, jo vairāk brīvības darbos un vārdos atradīsi pats sev.5. Vecums ir tikai cipars pasē.


Un Madonna to zina īpaši labi!6. Esi tolerants. 

 

Cilvēki ir pelnījuši cieņu un respektu. Neatkarīgi no tā, kas viņi ir: geji, heteroseksuāļi, melnādainie, sievietes, kristieši, jebkas.

/Madonna/

7. Būvē savu karjeru mērķtiecīgi.


Iespējams, Madonnai neklātos tik spoži popmūzikas pasaulē, ja viņai nepiemistu ambīcijas un skaidra vīzija par to, ko viņa vēlas panākt. Šīs īpašības noteikti ir iespējams attīstīt jebkuram.


8. Mācies piedot.


Izklausās pašsaprotami, taču piedot cilvēkam, kuram vēlies vienīgi atriebties (un tā, lai sāp), ir viens no grūtākajiem dzīves uzdevumiem.
9. Nebaidies riskēt.


Spēcīgi vārdi! 

Es esmu bijusi gan populāra, gan nenovērtēta, mīlēta un nīsta un zinu, ka tam patiesībā nav nozīmes. Tas viss mainās, un tāpēc es riskēju un redzu riska jēgu.

/Madonna/


10. Neuztver sevi tik nopietni.


Spēja pasmieties par sevi noder situācijās, kad viss cits jau ir zaudējis spēku. Tieši lielākajās grūtībās humora izjūta var izglābt pat vissliktāko dienu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!