Ekskluzīvs seanss 23.novembrī - Straight Outta Compton

Raksta attēls - Ekskluzīvs seanss 23.novembrī - Straight Outta Compton Publicitātes foto

10.11.2015 / Parmuziku.lv

23. novembrī k/t Kino Citadele viena no gada skaļākajām un apspriestākajām filmām - biogrāfiskā drāma Straight Outta Compton par leģendāro repa supergrupu N.W.A.

Ekskluzīvais Straight Outta Compton seanss notiks kinofestivāla Spektrs ietvaros. Organizatori informē:

Tauta ir runājusi un varenie spēki ir atbildējuši - pēc tam, kad filmas Facebook pasākums pārspēja jebkādas apmeklējuma prognozes, filmas izrādīšana bija tikai laika jautājums!

Tādēļ šī gada 23. novembrī aicinām uz k/t “Kino Citadele”, kur pateicoties Uz Kino ekskluzīvā seansā skatīsimies vienu no gada skaļākajām, aprunātākajām un pat kritiķu novērtētākajām filmām, biogrāfisko drāmu Straight Outta Compton par leģendāro repa supergrupu N.W.A.!

 

Ieskats filmas stāstā

80-to gadu beigas, Komptona, Kalifornija. Pieci melnādaini jaunieši cenšas izrauties no skarbās ielu vides, savu neapmierinātību un sāpi izliekot mūzikā. Viņu vārdi - Ice Cube, Dr. Dre, Easy-E, DJ Yella un M.C. Ren - drīzumā kļūs par hiphopa ikonām, bet grupas ceļš uz panākumiem ir grūtībām, ciešanām, sāpēm un ložu čaulām klāts… Filmā redzēsim arī tādas hiphopa leģendas, kā Snoop Dogg, Tupac Shakur un Suge Knight.  

Filmas veidotāji strādāja kā vienota ģimene

Ice Cube lomu filmā atveido viņa dēls, O’Shea Jackson junior, filmēšana notika Komptonas ielās, bet tās režisors F. Gary Gray savulaik uzņēma arī vienu no ievērojamākajiem Ice Cube videoklipiem dziesmai It Was a Good Day. Visbeidzot, tieši šī filma iedvesmoja Dr. Dre ierakstīt jaunu albumu pēc 16 gadu pārtraukuma - Compton: A Soundtrack .

Organizatori aicina visus žanra cienītājus un citus interesentus, kuri jau sasnieguši 16 gadu vecumu! Biļetes nopērkamas forumcinemas.lv. Aktuālā informācija par īpašo seansu: facebook.com.
Režisors: F. Gerijs Grejs
Lomās: O’Šija Džeksons juniors, Korijs Hokinss, Džeisons Mitčels
ASV, 2015. gads, 147 min.
 

 

Kinofestivāls SPEKTRS no 23.-29. novembrim k/t “Kino Citadele”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!