Industrijas Ziņas

Emocionālu "Mr.Brightside" izpildījumu bērēs slavenu padara paši "The Killers"

Raksta attēls - Emocionālu "Mr.Brightside" izpildījumu bērēs slavenu padara paši "The Killers"

30.03.2016

Grupa pamanīja šo video internetā un ielika to savā Twitter kontā.

Kādā īru krogā draugi sanāca kopā, lai pieminētu labu draugu Džeru, kurš bija aizgājis aizsaulē pāragri - 45 gadu vecumā pēc cīņas ar slimību. Viņš jau ilgi bija sadzīvojis ar cistisko fibrozi, 2003. gadā viņam tika veikta plaušu transplantācija. Pēc veiksmīgās operācijas viņš krietni atlabis, kļuvis par divu bērnu tēvu.

Viens no viņa tuvākajiem draugiem, Braiens Salivans izpildīja The Killers dziesmu Mr. Brightside. Tā esot dziesma, kura Džeru visprecīzāk raksturojot - viņa dzīvesprieku un dzīvessparu.

Pēc tam, kad video jau bija ievietots Vimeo, tas kļuva populārs, turklāt grupas pārstāvji to pamanīja un ietvītoja savā oficiālajā Twitter kontā (tam ir 2,7 miljoni sekotāju). Kopš tā brīža video skatīts jau vairāk nekā miljons reižu.

Pēc tam, kad video kļuvis par interneta hitu, Braiens Salivans izplatījis paziņojumu, kas pievērš uzmanību faktam, ka viņa draugam Džeram ļoti paveicās 2003. gadā iegūt plaušu transplantu. Viņš aicina visus būt līdzcietīgiem un izņemt donoru kartes. Bez donora Džers nekad nebūtu kļuvis par divu brīnišķīgu bērnu tēvu un nodzīvojis vēl vairāk kā desmit gadu savas piepildītās un laimīgās dzīves.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!