Industrijas Ziņas

Kā norisinājās grupas Rīgas Modes jaunā singla fotosesija?

Raksta attēls - Kā norisinājās grupas Rīgas Modes jaunā singla fotosesija? Foto: Jurijs Vahruševs/ Spot Studios

09.06.2015 / Inese Grīnberga

Mode, modeles un modeļi. Mūzikas apvienība, kas cieši savijusi modes un mūzikas pasaules ne tikai nosaukumā, bet arī darbībā.

Apvienība Rīgas Modes laidusi klajā jaunāko singlu un videoklipu ES NESAPROTU, kura galvenā varone ir pasaulē atzīta modele Nikola Osipova. Gatavojoties singla palaišanai, grupas dalībnieki paši iejutās modeļu lomās un izbaudīja grandiozu fotosesiju visas dienas garumā, iespējams, muzikālākajā fotostudijā Spot Studios, kurā izmēģināja dažādus fotosesijas scenārijus un tērpus, kā arī tika pienācīgi sagrimēti pateicoties salona Strogonovs speciālistēm.

Rīgas Modes izsaka pateicību fotosesijas tapšanā iesaistītajiem:

Vēlamies izteikt muchas gracias Spot Studios un personīgi Jurijam Varhuševam, kurš ir singla vāka foto autors. Tāpat arī milzīgs paldies meitenēm no Strogonovs salons par to Gucci modeļu skatienu mūsu sejās. Tas bija skaisti un par viņiem jūs vēl dzirdēsiet.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!