Kur Rīgā muzikāli sagaidīt 2016. gadu?

Raksta attēls - Kur Rīgā muzikāli sagaidīt 2016. gadu? Attēlā: krogs "Aptieka", Foto: Juris Rozenbergs.

29.12.2015 / Parmuziku.lv

Uzzini, kas spēlē tavos iecienītākajos galvaspilsētas bāros, klubos un muzikālos restorānos, un dodies Jaungada naktī labi izdejoties!

11. novembra krastmala

Šī pavisam noteikti būs lielākā Jaunā gada sagaidīšanas ballīte Rīgā. Galu galā - deju placis būs visa plašā Krastmala! Tur muzikāli priecēs Deniss Pashkevich un grupa "Funk Therapy", "Dzelzs vilks", "Musiqq" un "Big Al & The Jokers", kā arī leģendārās grupas "Queen" atveidotājgrupa "Killer Queen" no Liebritānijas.

Latvijas 1. Rokkafejnīca

Rokkafejnīcā visas Jaungada nakts garumā varēs zvejot  kārtīga roka pērles un dimantus.

Krogs Aptieka

Krogs Aptieka pusnaktī viesiem uzsauks šampanieti, bet jau Vecgada vakarā piedāvās labu mūziku gan dzīvajā, gan DJ Dambja izpildījumā.

Klubs Nabaklab

Klubs Nabaklab 2016. gadu sagaidīs ar dīdžejiem, kuri visas nakts garumā atskaņos rokenrolu, regeju, latīņu mūziku, dubstepu un drum’n’bass.

Restorāns MOONShine

Ja vēlies atgriezties atpakaļ pagātnē, tad Moonshine būs īstā vieta! Tur notiks kārtīga piecdesmito gadu stilā ieturēta 2016. gada sagaidīšanas ballīte.

Restorāns Čarlstons

Savukārt kārtīgu padomju laika stilā ieturētu ballīti ar importa un kontrabandas precēm organizē viesmīlīgais restorāns Čarlstons.

Bārs Aristīds

Aristīds visus Jaungada svinētājus aizvedīs divdesmit gadus senā pagātnē uz Parīzes deviņdesmito gadu bohēmu un elektroniskās mūzikas tusiņiem.

Bārs Nemiers

Bārs sola nemierīgu nākamā gada sagaidīšanu, kā gan citādi, ja pie DJ pults būs Mārtiņš Pavasaris, puisis ar raksturiņu!

Pūce, klubs naktī

Glamūrīgu Jaungada nakts balli elektroniskās mūzikas cienītājiem piedāvā Pūce, Klubs naktī kopā ar Steez media un spēcīgu DJ sastāvu.

Bārs Just

Ugunīgā pērtiķa gadu divās daļas - mierīgā un aktīvā, sagaidīt piedāvā Just bārs. Vakara galvenie viesi 2015.gadā tik ļoti populārā hiphopa apvienība Olas.

Klubs Depo

Ja nākamo gadu gribas sagaidīt indie un rock'n'roll noskaņās, tad klubs Depo būs īstā vieta.

Bārs I Love You

Un arī mīlestības pilnākais bārs Vecrīgā - I Love You piedāvās indie noskaņās ietītu 2016. gada sagaidīšanas ballīti.

Kaņepes Kultūras centrs

Bet tiem, kuriem spēks kaulos ballēties būs vēl arī naktī no 1. uz 2. janvāri, Kaņepes Kultūras centrs piedāvās balli ar nosaukumu "Kā sagaidīsi, tā pavadīsi", kuras ietvaros būs pat tik karstas atrakcijas kā pirts!

Novēlam muzikāli piepildītu un dejām bagātu 2016. gadu! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!