Pakutini nervus! Noskaties 20 trakus videoklipus (+18)

Raksta attēls - Pakutini nervus! Noskaties 20 trakus videoklipus (+18) Ekrānšāviņš

21.06.2016 / Parmuziku.lv

Videoklipi izklaidēs, pārsteigs un daži arī šokēs.

1. Aphex Twin - "Cirklon3"

Elektroniskās mūzikas leģenda Aphex Twin vienmēr izcēlies ar ekscentriskiem videoklipiem un arī pats jaunākais veikums "Cirklon3" nav izņēmums. Videoklipa režisors esot 12 gadus vecs puika. Stilīgi, vai ne?

2. Peter Gabriel - "Sledgehammer"

Astoņdesmitie gadi iepriecināja ar inovatīviem videoklipiem kā, piemēram,  Pītera Geibriela "Sledgehammer".

3. Sébastien Tellier - "Look"

Sintīpopa mākslinieka Sebastiena Teliera 2008. gada albumā "Sexuality" atrodama arī dziesma "Look".

4. C2C - "Delta"

Atceries dīdžeju kolektīvu "C2C" no 2013. gada Positivus festivāla? "Delta" videoklips ir episka animācija.

5. Kodek un TV Maskava - "Tā nevar palikt un nepaliks"

Latvijas elektroniskās mūzikas mākslinieka TV Maskava videoklipi vienmēr ir oriģināli, tajā skaitā "Tā nevar palikt un nepaliks".

6. Peaches - "Dick in the Air"

Leģendārās Peaches videoklipi vienmēr ir bijuši ļoti provokatīvi, bet ar vēstījumu. "Dick in the Air" atrodams mūziķes 2015. gada albumā "Rub".

7. Nine Inch Nails - "Closer"

Arī "Nine Inch Nails" vienmēr atļāvušies provocēt - dziesmas "Closer" ievadā pukstošā, no krūšu kurvja izņemtā sirds ir tikai sākums...

8. David Hasselhoff - "Hooked on a Feeling"

Šī dziesma tika sarakstīta jau sešdesmitajos gados, bet popularitāti ieguvusi pateicoties TV zvaigznei Deividam Haselhofam. Atceries fototapešu sienas?

9. Die Antwoord - "I Fink U FREEKY"

Dienvidāfrikas repa duets klausītājus sajūsmina ne vien muzikāli, bet arī vizuāli. "Die Antwoord" videoklipi viemēr ir izdevušies izcili neglīti, un mums tas patīk!

10. MGMT - "Kids"

Muzikāli tik nevainīgajam "MGMT" hitam "Kids" ir šausmu filmas cienīgs videoklips.

11. The Avalanches - "Frontier Psychiatrist"

Grupa "The Avalanches" savam hitam "Frontier Psychiatrist" radījusi sirreālu videoklipu. Kādās trubās iekšā pūš tie kungi?

12. Benny Bennassi - "Satisfaction"

Šis hiits tiek ierindots seksīgāko videoklipu izlasē, bet vispār tas ir arī pietiekami traks, lai būtu šajā izlasē.

13. Rose McGowan - "RM486"

Aktrise Roza Makgovana videoklipa veidošanā sadarbojusies ar slaveno režisoru Jonu Akerlundu ( Jonas Åkerlund), kurš pazīstams ar to, ka videoklipos realizē drosmīgas idejas. Šoreiz rezultāts izdevies baiss un vienlaicīgi arī skaists.

14. Major Lazer - "Bubble Butt"

Dzīvojot laikmetā, kad popularitāti ieguvis tverkings, arī amerikāņi "Major Lazer" to izmanto videoklipā, tikai tādā ļoti savādā, fantastiskā veidā...

15. Brainstorm - "Thunder without rain"

Ja gribi redzēt, kā tante apēd mašīnu, tad "Prāta vētras" klips būs jānoskatās gandrīz līdz galam. Dziesma atrodama albuma "Četri krasti" angļu versijā.

16. Fat White Family - "Touch the leather"

Angļu rokgrupas "Fat White Family" videoklips raisīs jautājumus un liks justies neērti.

17. Beach House - "Walk in the Park"

Vai "Beach House" dziesmas "Walk in the Park" videoklips stāsta par attiecībāmuz sabrukšanas robežas, vai tas ir stāsts par skaistuli un briesmoni, vai psihodēlisko narkotiku pieredzi - to var noskaidrot, tikai noskatoties videoklipu!

18. Ylvis - The Fox (What Does The Fox Say?)

"Ylvis" ir  jaunāko laiku popmūzikas klasika, kas, iespējams,  būtu mazāk populāri bez pasakainā videoklipa.

19. Red Hot Chili Peppers - "Give It Away"

Peperu lielo hitu "Give It Away" zinām mēs visi. Vai mēs visi esam redzējuši dziesmas videoklipu?

20. Lady Gaga - "Born This Way"

Kad Lēdijas Gagas videoklips tika nodots publikai, tā sāka runāt, ka tas veltīts Iluminātiem un citiem augstajiem spēkiem. Operas uvertītas cienīgajam iedvadam noslēdzoties, kaut kur ap 2,44 minūti, izrādījās - dziesma ir normāls aerobikas gabals uz fantastisku dekorāciju fona.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!