Industrijas Ziņas

Iron Maiden solists paguvis iemantot roka leģendas statusu, sarakstījis grāmatas un atvēris lidmašīnu veikalu. Ģeniāli!

Raksta attēls - Iron Maiden solists paguvis iemantot roka leģendas statusu, sarakstījis grāmatas un atvēris lidmašīnu veikalu. Ģeniāli! Foto: Ekrānuzņēmums

25.08.2015 / Parmuziku.lv

Jā, to visu var izdarīt viens cilvēks.

Iron Maiden solists Brūss Dikinsons šogad sadarbībā ar prestižajiem Harrods veikaliem ir nolēmis atvērt savu pop-up privāto lidmašīnu veikalu. Taču tā ir tikai viena no lietām, ko mūziķis ir paguvis izdarīt savos 57 gados.

Taču tas pat ne tuvu nav viss, ko Dikinsons jau ir paguvis izdarīt. Izrādās, viņam ir sava pilota licence, kuru viņš ir izmantojis arī Iron Maiden tūres pārvadājumos, vadot grupasbiedru aviotransportu no vienas koncertvietas uz nākamo. Tāpat arī Dikinsons ir izmēģinājis spēkus sava radio šova vadīšanā, TV industrijā, alus ražošanā, rakstot grāmatas, utt. Kas tālāk?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!