Pieci jautājumi Prāta Vētras ģenerālmenedžerei Aijai Auškāpai

Raksta attēls - Pieci jautājumi Prāta Vētras ģenerālmenedžerei Aijai Auškāpai Foto: Publicitātes foto/Instagram

21.08.2015 / Antra Bērtule

Tuvojoties Prāta Vētras vasaras koncerttūres noslēdzošajam koncertam, Parmuziku.lv uzdeva piecus jautājumus Aijai Auškāpai, grupas ģenerālmenedžerei.

 

Tavs spilgtākais šīs vasaras brīdis?
      
Mana 5 gadus vecā meita iemācījās braukt ar divriteni.

      
Mīļākais šī gada koncerts līdz šim un kādēļ?

Robbie Williams Arēnā Rīga. Novērtēju profesionalitāti, ieguldīto darbu un līdzekļus.Kas bija pats grūtākais, veidojos PV tūri šoreiz?

Salikt tūres grafiku un budžetu. Pareizi saplānot pilsētas un norises laikus ir ļoti svarīgs uzdevums, kam ir liela nozīme visā tālākajā scenārijā. Savukārt, budžeta plānošana sākumposmā balstās uz prognozēm, minējumiem un ekspektācijām, jo ir ļoti daudz nezināmo.Ko Prāta Vētrai nozīmē šī tūre viņu karjeras kontekstā?Tūres koncertiem ir būtiska nozīme Prāta Vētras karjerā - tā ne tikai ataino mūsu šī brīža varēšanu, bet arī ir uzskatāms piemērs izaugsmei, ja salīdzinām ar iepriekšējām koncerttūrēm.

 Katrs jauns koncerts ir izaicinājums, kad savā ziņā jāsacenšas pašiem ar sevi.


Kāds ir mūzikas menedžera darbs Latvijā?

Ļoti interesants. Lielākais pluss ir tas, ka nekad neiestājas rutīna - katra diena nes jaunus jautājumus un atbildes, jaunas iespējas un izaicinājumus. Tāpat kā mūzikas biznesā citur pasaulē, arī Latvijā liela nozīme ir personiskajiem kontaktiem. Ne tikai šovbiznesa sfērā, bet arī ar uzņēmējiem, valsts un pašvaldību iestādēm.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!