Kādu mūziku klausās kulinārijas panks Mārtiņš Sirmais?

Raksta attēls - Kādu mūziku klausās kulinārijas panks Mārtiņš Sirmais? Foto: Epata studio

29.10.2015 / Alise Pabērza

29. oktobrī TV ekrānos nonāks jaunā sezona raidījumam Kulta ēdieni. Raidījuma šefpavārs Mārtiņš Sirmais dalās ar savām mīļākajām dziesmām.

Raidījuma Kulta ēdieni ietvaros, mūžam dauzonīgais un prieka pilnais, Mārtiņš Sirmais apceļo pasauli un iepazīst citu valstu tradicionālo virtuvi un tās īpatnības. Tieši cik krāsaini, dažādi un koši ir Mārtiņa Sirmā raidījumi Kulta ēdieni, tieši tik krāsaina, dažāda un koša ir arī viņa iemīļotāko dziesmu izvēle. No padomju laiku vienīgā ska, līdz deviņdesmito gadu latviešu pirmajiem pagrīdes meklējumiem elektroniskajā mūzikā un pat Šimkusa virtuozajai klavierspēlei.

Jautājot par koncertu apmeklēšanu, Mārtiņš teic, ka koncertiem viņam īsti daudz laika neatliek un, ja tie esot lielie koncerti, izņemot nopietnās mūzikas koncertus, tos nemaz negribas apmeklēt, jo tur neko tik un tā nevarot labi dzirdēt. 

 

Vestard Shimkus - Flight of the Drunk Bumble-Bee

Vestarda Šimkusa spēle vienlīdz gan ieaijā saldā miegā, gan spēj pamatīgi uzkurināt.

Ya So Sy - Go Go The Yellow Screen

Hmm.. yaputhma ir labākā Latvijas popmūzika!!

Buratino

Buratīno ir padomju laiku labākais ska, klausoties vienmēr sagribas padomijas vienīgo kulinārijas šedevru - torti Cielaviņa ar, koka puikas vārdā dēvēto, limonādi. 

Simon & Garfunkel - The Sound of Silence (Original Version from 1964)

Pavisam vienkārši - Saimons un Garfunkels nomierina..

Čipsis un Dullais - Kad Meitene Skumst

Čipsis un Dullais ir smeldzīgi smieklīgi un smieklīgi smeldzīgi.

ЛЮБЭ - Выйду ночью в поле с конем

Šī dziesma un Ļube kā tādi paši par sevi atgādina man manas jaunības dienu nebēdnības.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!