Industrijas Ziņas

Atradām! Šī ir Ilona no Šipkēviča 1991. gada rokkoncerta sižeta. Joprojām jautra un skaista!

Raksta attēls - Atradām! Šī ir Ilona no Šipkēviča 1991. gada rokkoncerta sižeta. Joprojām jautra un skaista! Ekrānšāviņu kolāža.

07.12.2015 / Parmuziku.lv

Un viņa joprojām labprāt apmeklē koncertus.

Telefona intervijā Ilona atklāj, ka ir bijusi uz grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē.  Ilonai patīk arī Dona mūzika. Lai gan uz “Prāta vētras” koncertu viņa netika, šovā "Vakars ar Renāru Zeltiņu" viņai radās iespēja ar Prātiniekiem iepazīties un kopā ar viņiem nofotogrāfēties.

Foto no pesonīgā arhīva.

Jutos kā zvaigznīte starp lielām zvaigznēm! Šova skatītāji un citi mūziķi vēlējās ar mani, slaveno Ilonu, uztaisīt selfijus. Interesanti, cik ātri vienā mirklī var slavens palikt! Tagad jau esmu atpakaļ savās darba gaitās, bet šis piedzīvojums mani ir emocionāli uzlādējis.

atzīst Ilona.

Savukārt Jānis Šipkēvics šovā atzīst: "Mums bija tādas platoniskas attiecības, kas ilga 25 sekundes, un...". Skaties "Vakars ar Renāru Zeltiņu" LTV1 piektdien 11. decembrī plkst. 21:15 un uzzini, ko Ilona dara tagad!

Paldies visiem, kas palīdzēja mums sameklēt Ilonu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!