Industrijas Ziņas

Ar cerību nākotnē. 5 latviešu dziesmas, kas palīdz mazināt zaudējuma rūgtumu

Raksta attēls - Ar cerību nākotnē. 5 latviešu dziesmas, kas palīdz mazināt zaudējuma rūgtumu

27.05.2015

Vakar Parīzes tenisa kortos French Open ietvaros nepatīkamu zaudējumu piedzīvoja mūsu labākais tenisists Ernests Gulbis. Lai viņam un faniem skats nākotnē būtu kaut nedaudz cerīgāks, piedāvājam piecas latviešu dziesmas, kas atgādina, ka ja ne šodien, tad jau pavisam drīz viss būs vislabākajā kārtībā.

 

Jānis Stībelis – Mums paveiksies

Stībeļa oda tam, ka pēc katra krituma seko neizbēgams kāpums.

 

Astro’n’out – Tici sev

Nu un, ka kādreiz sanāk zaudēt? Ja apkārt ir cilvēki, kas atbalstīs, tas ir pārejoši.

 

Satellites LV – Blanka, augstāk! (Jauns rekords)

Skaidrs, ka pēc katra zaudējuma seko jauni rekordi.

 

Anatolijs Kreipāns vs Outkast – Hey Ya Latvia! (Everybody B mash up)

Vispār, derētu atcerēties Latvijas futbola izlases panākumus – pie 0:-2 toreiz nebija daudz tādu, kas ticētu, ka Anatolijs varēs iebļauties “2:2, MĀRIS VERPAKOVSKIS!!!”

 

Bēdu manu lielu bēdu

Galu galā, jau mūsu senči zināja, ka nav ko ilgstoši skumt par neveiksmēm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!