Industrijas Ziņas

50 šī gada popmūzikas grāvēji vienā dziesmā. Noklausies!

Raksta attēls -  50 šī gada popmūzikas grāvēji vienā dziesmā. Noklausies! Ekrānšāviņš no Youtube

06.12.2015 / Parmuziku.lv

DJ Earworm no visām popdziesmām ir izveidojis patiešām labu, dejojamu gabalu!

Jociņi par to, ka mūsdienu popmūzika izklausās kā viena gara dziesma, ir dzirdēti gana bieži. Piemēram, šie komiķi, kuri pierādīja, ka lielākā daļa popdziesmu sastāv no četriem vienādiem akordiem - spied šeit, lai noklausītos. 

Toties tagad kāds dīdžejs, skatuves vārdā DJ Earworm (kas, starp citu ir zīmīgs skatuves vārds, jo ar earworm bieži apzīmē dziesmas, kuras negribot pielīp, un mums nākas tās dungot līdz pielīp nākamās), parāda, ka visi popmūzikas hiti, apvienoti vienā, tiešām var skanēt kā viena gara un pat baudāma dziesma. 

DJ Earworm ir apvienojis 50 šī gada lielākos ASV topu hitus vienā mashup un nosaucis to par 50 popmūzikas nokrāsām. Cik ironiski.

Cik dziesmas esi spējīgs atpazīt tu? 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!