Industrijas Ziņas

10 praktiski ieteikumi, gatavojoties Positivus festivālam. Ļoti noderīgi!

Raksta attēls - 10 praktiski ieteikumi, gatavojoties Positivus festivālam. Ļoti noderīgi! Foto: Instagram

13.07.2015 / Antra Bērtule

Par ko un kāpēc ir vērts padomāt pirms došanās uz lielāko vasaras festivālu šogad.

Ņem līdzi gumijas zābakus un lietusmēteli.

Jā, arī mums gribētos tikai zvilnēt saulē pie jūras, bet vakarā bez džempera līdzi doties uz koncertiem. Taču, būsim reāli, arī Positivus festivālā lietus var līt, un ar slapjām kājām nekāda foršā ballīte nesanāk.

 

Pirms došanās uz festivālu pārbaudi, vai līdzi ņemamā telts ir lietošanas kārtībā.

Jo ļoti iespējams, ka līdz ar pērnās vasaras smiltīm un odiem teltī iemeties pelējums vai pazuduši telts mietiņi. Vai viss kopā. Un tu to nevēlies uzzināt piektdienas pēcpusdienā, Salacgrīvas pļavās.

 

Neņem līdzi uz festivālu produktus, kas ātri bojājas. Īpaši tas attiecas uz piena produktiem, desām, salātiem ar krējumu, utt.

Atceries: lietojot bojātu pārtiku, vari iedzīvoties vēdergraizēs vai arī saindēties.

 

Paņem līdzi ibumetīnu, plāksterus, oglīti un noteikti: medikamentus gadījumam, ja slimo ar kādu hronisku slimību (astma, diabēts. utt.).

 

 

Paņem līdzi arī antibakteriālās salvetes vai dezinficējošo šķīdumu rokām. Šos produktus vari iegādāties aptiekā un lielākajā daļā lielveikalu netālu no kasēm.

 

 

Jā jau, jā. Kurš uz festivālu brauc gulēt?! Taču atceries, ka trīs dienu bezmiegs var novest pie liela pārguruma, ģībšanas un tā, ka tev vienkārši paliks slikti.

Labi, ja blakus ir draugi, kuri palīdzēs, un tomēr: izturies pret veselību atbildīgi un paguli, lai būtu izturība visām festivāla dienām.

 

Braucienu uz festivālu plāno laicīgi.

Piektdienas pēcpusdienā virzienā uz Salacgrīvu būs gaidāmi satiksmes sastrēgumi. Nenokavē savus mīļākos koncertus, sarunā sev vietu automašīnā laikus (vari izmantot Tviteri, lietojot mirkļabirku #positivus2015, lai pēc iespējas lielāks skaits cilvēku ieraudzītu tavu ziņu) vai arī iegādājies autobusa biļeti Positivus festivāla ekspresim šeit.

 

Uzmanies ar alkoholu, narkotikām un dažādām citādām apreibinošajām vielām.

Kaut vai tāpēc, lai festivāls nepārvērstos par atmiņām, kuras gribas aizmirst drīz jo drīz...

 

Biļetes! Neaizmirsti paņemt līdzi festivāla biļeti. PS. Tās vari samainīt pret aprocēm Rīgā, Palladium koncertzālē, uzzini vairāk šeit.

 

Tiecies un brauc kopā ar draugiem!

Vienalga – jauni vai sen iegūti bērnības draugi, tieši viņi būs tie, kuri tavu festivālu padarīs neaizmirstamu, jautru, atcerēšanās vērtu.

 

PS. Iemūžini savus krāsainos Positivus selfijus un izmanto mirkļabirku #ParMuziku!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!