Industrijas Ziņas

Dubļi, busiņi un Bils Klintons. 10 lietas hipiju vasarai

Raksta attēls - Dubļi, busiņi un Bils Klintons. 10 lietas hipiju vasarai Foto: Pixabay.com

15.06.2015 / Antra Bērtule

Psihedēliskas krāsas, brīvība, mīlestība, festivāli, saulesbrilles..saraksts ir tikai sācies jeb 10 lietas, kuras tev šovasar atgādinās par hipiju dzīvesveidu.

1. Krāsas, ka kožas acīs! Jeb - kā nekļūt garlaicīgiem? Izvēlies spilgtas saulesbrilles, aizmirsti par parasti melnajām!

 

2. Hipijiem patīk dzīvnieki. Arī vaļi.

 

3. Bet principā tie var būt arī mazi sunīši un kaķīši.

 

4. Normāli! Dzīvot parastā mājā ir garlaicīgi. Hipiji dzīvo busiņos un teltīs, un busiņos.

 

5. Arī - divstāvīgajos.

 

6. Hipiji ir brīvi un Vudstokā! Vai principā jebkurā citā brīvdabas festivālā. Ja kas, šovasar būs gan Laba Daba, gan PagalmFests.

 

7. Krāsu sprādziens ir pati hipijiskākā izvēle vasarai! Holi Krāsu Festivālā to piedzīvosi ar pilnu jaudu.

 

8. Jebkas, ko tu dzirdi no leģendārās grupas Jefferson Airplane, tevi ar laika mašīnu aizsūtīs uz Sanfrancisko sešdesmitajos.

 

9. Labi, pat nevajag sešdesmitos. Mūsdienās hipijiskā psihedēlijā peldas arī šie jaunieši no Jaunzēlandes - Unknown Mortal Orchestra!

 

10. Arī latviešiem ir sava hipiju mūzika! Pamēģini lielisko Nepieradinātā Folka Orķestri.

 

PS. Jā. Bils un Hilarija Klintoni savulaik bija hipiji. Nu, tā, mīļi un smieklīgi!

Foto: Imgur.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!